Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Ha így folytatódik, nem lesz mivel mennünk <_<

Öcsém autóján kicseréltük alura a szelepfedelet, és kapott egy új termosztátot. Összerakás után kiírta, hogy automataváltó hiba. Sajnos ez azóta sem változott. Brezsy autója pedig vhol elnyomta a hűtővizet a moci mögött. Enyém még nem áll sehogy.

Link to comment
Megosztás:

Hölgyek, urak és langyik.

Aki ittalvós lesz nálunk, az hozzon magával matracot, meg takarót jó sokat, vagy esetleg Caravánt és takarót. Mert hely csak korlátozott mennyiségben van.

Mondjuk azt is kellene tudni, h ki fog itt aludni, mert lehet, hogy elég lesz a hely.

*: Javítottam egy súlyos helyesírási hibát. Gondolom nem örülnél neki, ha valaki beállítana hozzátok egy teve-karavánnal <_<

szerk: ivannorbi

Link to comment
Megosztás:

Hölgyek, urak és langyik.

Aki ittalvós lesz nálunk, az hozzon magával matracot, meg takarót jó sokat, vagy esetleg Caravánt és takarót. Mert hely csak korlátozott mennyiségben van.

Mondjuk azt is kellene tudni, h ki fog itt aludni, mert lehet, hogy elég lesz a hely.

Lassan ideje lenne a Zasszony tudtára adnom, hogy jövő hét szombatra szervezhet magának pasit, mert nem alszok otthon <_<

Link to comment
Megosztás:

Hölgyek, urak és langyik.

Aki ittalvós lesz nálunk, az hozzon magával matracot, meg takarót jó sokat, vagy esetleg Caravánt és takarót. Mert hely csak korlátozott mennyiségben van.

Mondjuk azt is kellene tudni, h ki fog itt aludni, mert lehet, hogy elég lesz a hely.

Mi biztosan nem alszunk ott.

Link to comment
Megosztás:

Azért akkor kellene jelezni, hogy ki akar itt aludni és ki nem.

Itt alszik:

1. Ivannorbi

2. Lomha

3.

4.

Nem alszik:

1. Hening

2.

3.

4.

Mást nem tudok.

hááát az hogy ott alszom az sok dolgon múlik pl. mondjuk hogy mennyit ittam ,,meg lesz-e fűtve ill. kényelmes vacok ! <_<

szóval nem nyilatkozom mééég :huh:

Link to comment
Megosztás:

Október 4.-5.

Itt alszik:

1. Ivannorbi

2. Lomha

3. Ani+kori

4. babu+babuka

5.

Nem alszik:

1. Hening

2.

3.

4.

Brezsy remélem feliratkozik vhova. Bár azt is megértem, ha nem jönnek, vagy csak egy napra, mert ma volt fiuk (keresztfiam) műtétje, és még friss lesz az élmény akkor.

Link to comment
Megosztás:

Október 4.-5.

...

Brezsy remélem feliratkozik vhova. Bár azt is megértem, ha nem jönnek, vagy csak egy napra, mert ma volt fiuk (keresztfiam) műtétje, és még friss lesz az élmény akkor.

Én is remélem hogy eljön, ideje lenne megismerkedni. Ha jön, akkor együtt iszunk a pici egészségére! <_<

Komolyra fordítva a szót (bár ebben a hozzászólásban eddig sem vicceltem) jobbulást kívánok a kicsinek. Remélem nem volt nagyon komoly a dolog!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.