Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Ez az "elengednék" azért egy kicsit erős, nem gondolod?!

Elmúlottam 18, és nem az anyucival élek egy háztartásban.

Egyik hétvégét sem szeretném teljes mértékben elvenni a családtól, az egy nap éppen elég. Különben is mit csinálnánk két napon keresztül? :lol:

Hát engem nem zavar, hogy erős. :D :D :D

És Sanyival értek egyet: szerintem is hülye kérdés. :lol: :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szeptember 12-13 (-14)

1. kori (14)

2. ivannorbi (13)

3. zsolt

4. Greg1.6i (13-14)

5. Hening(de csak 1 napra valószinűleg szombat)

6. brezsy(14)

7. Lomha 8V

8. Tiu (de csak egyedül, a Nő dolgozik :lol: pssszt itt ül mellettem :lol: )

Szeptember 19-20, vagy 20-21, vagy 19-20-21.

1.kori (19)

2. ivannorbi elvileg bármelyik - : max. 24 órás verzióban, azaz egyik nap délelőtti érkezéssel, majd "másnap" délelőtti visszavonulással

3. zsolt .- nekem kb. mindegy úgy is aznap derül ki de mindíg igyekszem smile.gif

4. Greg1.6i (20-jó, a 21 már nem biztos lehet hogy éjjeles leszek a többi jó nekem

5. Hening(mint az előző héten)

6. brezsy(19)

7. Lomha 8V

A 27-i hétvége még jó.

Link to comment
Megosztás:

Kicsit változott a helyzet, a Nő elintézte magának a 13-i hétvégét, így csak az jó.

Már csak dönteni kell, melyik maradjon. (Szavazzunk <_< :D :huh: )

20-án mi megyünk esküvőre.

Szeptember 12-13 (-14)

1. kori (14)

2. ivannorbi (13)

3. zsolt

4. Greg1.6i (13-14)

5. Hening(de csak 1 napra valószinűleg szombat)

6. brezsy(14)

7. Lomha 8V

8. Tiu

Szeptember 19-20, vagy 20-21, vagy 19-20-21.

1.kori (19)

2. ivannorbi elvileg bármelyik - : max. 24 órás verzióban, azaz egyik nap délelőtti érkezéssel, majd "másnap" délelőtti visszavonulással

3. zsolt .- nekem kb. mindegy úgy is aznap derül ki de mindíg igyekszem smile.gif

4. Greg1.6i (20-jó, a 21 már nem biztos lehet hogy éjjeles leszek a többi jó nekem

5. Hening(mint az előző héten)

6. brezsy(19)

7. Lomha 8V

Link to comment
Megosztás:

Mondom mégeccer. Ha az utolsó hétvége jobb lenne, vagy esetleg október eleje, akkor inkább legyen az.

A 13-ai hétvége úgy tűnik nem az igazi, mert legkésőbb 7 felé ki kellene menni. Reméltem, hogy jobban ráér mindneki, azért is írtam úgy, hogy péntek este, meg szombat délelőtt találkozózás, mert a szombat délután meg este már nem az igazi. Meg mire mindenki ideér lesz dél. 4-5 órára meg nem biztos, hogy össze kell hívni az embereket, ha megoldható 2-3 nap is.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok.

akkor, ajánlanék, én is egy tali lehetőséget, bár tudom, sok embernek nem jó sajnos a 27-ei.

Szeptember 27-én, az Őcsényi Reptéren

Fulltuning.hu csapat szervezésében.

Autós találkozó lesz.

Egyelőre, csak tervezett programokat tudok mondani, de ez pár napon belül eldől.

Terv. Programok:

- szépség verseny, hangnyomás, kipuff. db mérés, közben családi programok, légvár; grillezési lehetőség, quad, bungee jumping...

További szép napot.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.