Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Jó az ötlet, nekünk messze sincs. :lol:

A helyet esetleg megkérdezhetem, bár a reptér jó hely, ha nem esik.

U.i.: Norbi ne nézz időjárást! :lol:

Azért mondtam, hogy elméletileg lesz gyorsulás és akkor kezdhetnénk ott, aztán sztem ki lehetne jönni hozzánk és lehetne is itt aludni. De ezt még a szülőkkel kell tisztázni. És megejthetnénk az elmaradt főzést is, meg stb.

Link to comment
Megosztás:

Azért mondtam, hogy elméletileg lesz gyorsulás és akkor kezdhetnénk ott, aztán sztem ki lehetne jönni hozzánk és lehetne is itt aludni. De ezt még a szülőkkel kell tisztázni. És megejthetnénk az elmaradt főzést is, meg stb.

Na beszéltem a barátommal. Sajnos nem lesz gyorsulás. Úgyhogy ez nem köti a dátumot. Majd még szülőkkel egyeztetek, h mi van.

Link to comment
Megosztás:

ÉN arra szavazok, hogy legyen találkozó. És lehene éppen nálunk is, mert szülők rábólintottak a dologra.

Nem tudom, hogy ki tudja ráérőssé tenni magát, de simán lehetne, hogy péntek este alapozás, szombat kaja, pihi, aztán délután 5-től a taszári gyorsulás. Az meg jó is lenne esti programnak.

Ha esetleg nem jó ez így, akkor legyen a következő hétvége.

Link to comment
Megosztás:

ÉN arra szavazok, hogy legyen találkozó. És lehene éppen nálunk is, mert szülők rábólintottak a dologra.

Nem tudom, hogy ki tudja ráérőssé tenni magát, de simán lehetne, hogy péntek este alapozás, szombat kaja, pihi, aztán délután 5-től a taszári gyorsulás. Az meg jó is lenne esti programnak.

Ha esetleg nem jó ez így, akkor legyen a következő hétvége.

A tali oké, csak még megnézzük melyik időpont a jó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szeptember 5-6, 6-7, vagy 5-6-7

1.kori (6-7)

2.

3.

4.

Szeptember 12-13 (-14)

1. kori (14)

2.

3.

4.

Szeptember 19-20, vagy 20-21, vagy 19-20-21.

1.kori (19)

2.

3.

4.

Nekem sajnos csak ezek a napok jók. Esetleg egynaposra jó még néhány alkalom, de akkor éjszakás leszek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.