Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Köszönjük Anitának és Korinak a lehetőséget, a szervezést, a kaját a mindent, és külön köszönet mindenkinek a jó hangulatért. ;) :D

Valami fantasztikusan jó tali volt, kár, hogy el kellett jönnünk.

Hazafelé kivonult a teljes állatkert, volt a rézf@szú bagolytól kezdve a szarvasig minden, de szerencsére nem volt semmi gond. B)

A végére maradt egy kis izgalom, mivel Kaposváron rendőri kíséretet kaptunk. :P Először nem értettem miért húzódik félre a rendőrautó előlünk, majd miután megelőztem jött utánunk végig. Később kiderült, hogy csak a barátom volt kíváncsi, hova megyek ilyenkor. :D

Link to comment
Megosztás:

Örülök, hogy rendben hazaértettek. Mi is lassan kezdünk magunkhoz térni. A medence olyan mint egy pocsoja ;) De legalább megvan hol ereszt.

Úgyis kell a medencébe vizet pótolni. :D Ezek szerint nagy munka vár a vízforgatóra és a tisztítóra. B)

Majd írjátok meg, hogy a Norbinak megzöldült a szeme? (vagyis az akksié) :D

Lomha benzines MV6 túrája jól sikerült? :P

Link to comment
Megosztás:

Az enyém lehet (nem tudom eldönteni, hogy rókázzak-e vagy se), de az akksié nem igazán :D

Sok volt a "hakunamatata" (by Oroszlánkirály) ? Vagy az eperlé? :D :P ;)

Az akksi szeme meg nem érdekes, csak tekerje az önindítót. B)

Link to comment
Megosztás:

Hát kéremszépen ezek az ámberek engem hazaszállítmányoztak MV6-al a'la Babu!Mentünk benzinnel, aki eddig nem tudta volna az MV6 megy...nagyon! :D Köszönöm szépen a szervezést meg a jótartást meg a ruhát meg a babot meg a társaságot meg mindent!Qrva jó tali volt, remélem hamarosan felkúszik pár fénykép is!De nem ám a seggünket mutogatós! :D

Link to comment
Megosztás:

Hát kéremszépen ezek az ámberek engem hazaszállítmányoztak MV6-al a'la Babu!Mentünk benzinnel, aki eddig nem tudta volna az MV6 megy...nagyon! :D

Hát, az MV6-ozás nekem megint kimaradt, de szerintem addig jó nekem, amíg nem fogom megérezni azt a feelinget :D

Amúgy én is köszönök szépen mindent! Jó volt az éjszakai pancsi! :P

Link to comment
Megosztás:

Te csak ne dumálj pulloskám! ;)

NANA!!!!!!!!!!! B) :P

A legértelmesebb téma amire emlékszem a taliból az, hogy...

... eperpálinka :D

Még a "Z"-nyal is meg tudom szagoltatni, amikor büfizek egyet. Pedig azóta már ettem ezt-azt. :D Ez tényleg eperből készült, vagy csak aromából?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.