Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Az alvás kedves párom utasítására a lakásban lesz. A Pokolban még nem voltam, bár a kollegáim elég nagy szvirájokat szoktak ott tartani.

Jahhh, kérem szépen, akinek akkora pecója van! :P ;)

Végül is csak 3 ottalvós embert látok, a háziakon és a hozzátartózókon kívül :D

+ a beeső vendégek :D

Link to comment
Megosztás:

Mivel szerintem én úgyis busszal megyek, mert eddig még senki nem jelentette, hogy erre jönne lehet benézek a Pokolba!Nem hagyhatok ki egy ilyen nevű helyet, legalább egy üccsit magamba kell raknom! :D

Ja és megyünk vásárolni valahova?Mert én a buszon körülményesen lennék ennyi mindennel...sörrel! :P Ja és a Babu bácsi ne felejtse el, hogy vinnie kell egy kört a benzinre állított MV6-al! :D

Link to comment
Megosztás:

Mivel szerintem én úgyis busszal megyek, mert eddig még senki nem jelentette, hogy erre jönne lehet benézek a Pokolba!Nem hagyhatok ki egy ilyen nevű helyet, legalább egy üccsit magamba kell raknom! :D

Ja és megyünk vásárolni valahova?Mert én a buszon körülményesen lennék ennyi mindennel...sörrel! :P Ja és a Babu bácsi ne felejtse el, hogy vinnie kell egy kört a benzinre állított MV6-al! :D

Hány órára ér Lánycsókhoz/Mohácsra a buszod? Mert akkor vki kimegy érted, és elmehettek ellátmányért.

Link to comment
Megosztás:

sok szeszt a szivacsoknak és jó bulit mindenkinek!!kár hogy ilyen getyvaretek idötök lesz!!de sajna nálam sem jobb a helyzet mert ilyen b...zi idöben dolgozhatom! B) :P :D B)

nemcsak te , de még nekem is huznom kell az igát mert ütik az inam.......... :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.