Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

Júni 7-8:

1. ivannorbi

2. Lomha 8V

3. kori+ Ani

4. Tiu + Tiuné

5. Babu&Babu

6. Alex.79 + Franciska (De csak a 7.-e jó mert 8.a verseny)

7. Xray Lehet egy napra letolom a pofám! biggrin.gif (nem 100% szabi fügvénye sajna!)

8. Opelzsolti

Tehát ez lenne a végleges lista?

Link to comment
Megosztás:

Júni 7-8:

1. ivannorbi

2. Lomha 8V

3. kori+ Ani

4. Tiu + Tiuné

5. Babu&Babu

6. Alex.79 + Franciska (De csak a 7.-e jó mert 8.a verseny)

7. Xray Lehet egy napra letolom a pofám! biggrin.gif (nem 100% szabi fügvénye sajna!)

8. Opelzsolti

Tehát ez lenne a végleges lista?

Na nekem sajna nem megy nem kaptam szabit! :D

A másik nemtom hogy álsz a rádióval, én szótam a kollégausznak és mondta hogy mondja majd ,, mondtam néki hogy sürgős de még mindíg nem böfögött így sorry ha rám vár a dolog! :D

Link to comment
Megosztás:

Na nekem sajna nem megy nem kaptam szabit! :D

A másik nemtom hogy álsz a rádióval, én szótam a kollégausznak és mondta hogy mondja majd ,, mondtam néki hogy sürgős de még mindíg nem böfögött így sorry ha rám vár a dolog! :D

Úgy tűnik, már nem fog kelleni a kód. Azért köszi szépen.

Link to comment
Megosztás:

Júni 7-8:

1. ivannorbi

2. Lomha 8V

3. kori+ Ani

4. Tiu + Tiuné

5. Babu&Babu

6. Alex.79 + Franciska (De csak a 7.-e jó mert 8.a verseny)

7. Xray Lehet egy napra letolom a pofám! biggrin.gif (nem 100% szabi fügvénye sajna!)

8. Opelzsolti

Tehát ez lenne a végleges lista?

Nem szép dolog, hogy úgy lehagysz a listáról, hogy nem is mondtam, hogy nem tudunk menni. Persze nem tudunk. Fene megette...

Link to comment
Megosztás:

Sajnos nálunk is változott a helyzet, mivel munka és tanulás van. :D

Azért szombaton kezdéstől kb. este 11-ig leszünk, a babgulyást megesszük. :D ;)

Júni 7-8:

1. ivannorbi

2. Lomha 8V

3. kori+ Ani

4. Tiu + Tiuné (csak 7.-e :P )

5. Babu&Babu

6. Alex.79 + Franciska (De csak a 7.-e jó mert 8.a verseny)

7. Opelzsolti

Link to comment
Megosztás:

Na, akkor részemről úgy alakult a dolog, hogy megynyertem a gyereket a hétvégére. Szóval ketten megyünk, úgyhogy készüljetek fel a legrosszabbra!!! :D :D :P Ugye jó erős lett a kerítés?!

Úgyhogy Ti is elhozhatnátok a piciket, hátha ellesznek egymással! Csak a védekezésre kell felkészülni ;)

Amúgy mi 15-16 óra felé érkezünk.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos ilyen időben sátrazni sem fogunk tudni, mert tiszta ingovány a fű. Valószínű a szuterénban lesz az elszállásolás. De ha vki ragaszkodi a sátorhoz, semmi akadálya. A gyülekező mindenképp du legyen, mi 3 körülre gondoltunk. Címem: Lánycsók Dózsa u. 87. Pécs felől a Pokol nevű presszónál bejöttök, tovább egyenesen, majd a sportpálya után balra. Az út kanyarodik majd jobbra, jön egy kissebb emelkedő, balra egy templommal. Innen kb 700 méter a jobb oldalon egy barna fémkerítéses, sátortetős ház.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.