Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

...

Sajnos nem tudunk menni, mert ma reggelre lerabolták az autó elejét (hűtőmaszk, indexek, lámpák) :D :D :P

Hogy a jó édes anyukájának a foglalkozását rögtön ki tudnám találni. ;)

Nagyon szomorú, hogy ilyenek megtörténnek.

Esetleg egy használt első lámpám van, csak nem emlékszem most, hogy melyik oldali és milyen állapotban. (kézi állítós)

Link to comment
Megosztás:

Csak lássam meg a maszkot vhol, biztos beverem a szélvédőjét. :D

Márha nem festi át, mert akkor eltünteti az ismertető jelet. :D

Az a baj ezzel, hogy akkor már ketten lesztek, akik reggel mennek az autójukhoz és néznek nagy szemekkel :P .

Biztos valaki megkapja, de sajnos nem annak az autóján lesz, aki elvitte. ;)

Link to comment
Megosztás:

Az a baj ezzel, hogy akkor már ketten lesztek, akik reggel mennek az autójukhoz és néznek nagy szemekkel :D .

Biztos valaki megkapja, de sajnos nem annak az autóján lesz, aki elvitte. :P

lEHET IGAZAD VAN, AKKOR VISZONT ADDIG ÜTÖM, AMÍG MEGMONDJA KITŐL VATTA. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, sajnos egy F Astrának nagyon könnyű szétkapni az elejét!Két ember negyed óra alatt lecuccolja a lámpákat, a maszkot és a lökhárítót.Ha van még 5 percük, akkor még a motortérből is ugrik pár dolog, mivel ugye a maszk levétele után már simán nyitják a mocitetőt.A szarházi tetveik...

Link to comment
Megosztás:

ujabfajta elsőlámpám van kettő motor nélkül ! indexbúra az nincs asszem ... rács elfogyott épp.

a lámpa ha kell akkor neked AJÁNDÉK !

Én meg odaadom az indexeket, amiket Zsolti bácsitól kaptam ajándékba. Tudom, nem illik továbbadni az ajándékokat, de ez esetben talán kivételt tehetünk :D

Link to comment
Megosztás:

ujabfajta elsőlámpám van kettő motor nélkül ! indexbúra az nincs asszem ... rács elfogyott épp.

a lámpa ha kell akkor neked AJÁNDÉK !

Én meg odaadom az indexeket, amiket Zsolti bácsitól kaptam ajándékba. Tudom, nem illik továbbadni az ajándékokat, de ez esetben talán kivételt tehetünk :P

Köszi fiúk, de már megvan a cucc. :D Csak sajnos így ugrik az utam hozzátok, mert 19 ezerbe került. :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi fiúk, de már megvan a cucc. :P Csak sajnos így ugrik az utam hozzátok, mert 19 ezerbe került. :D

Hogy tépjen virágot a kocsid mellöl és vigye ki az anyja sírjára!!! büdös gyökér ember az ilyen! ha megtod kivolt szójál elmegyünk és mi is lebontjuk a sz@rfa..ut! :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi fiúk, de már megvan a cucc. :D Csak sajnos így ugrik az utam hozzátok, mert 19 ezerbe került. :D

Akkor a kókuszos süti is ugrott, pedig a Zsolti is annyira dícsérte.

Na de nem ez a legfontosabb, majd legközelebb. :P

Link to comment
Megosztás:

Mé itt csak azok akadnak?

Na szóval cetlik amiket terjeszteni kellene. Én benne lennék, tartanék párat a kocsiba és adogatnám az opel tulajdonosoknak :D Én biztosan nem tudnék erről a klubbról, ha HIC nem szól róla...

Mi mi?? Mit kell szórni! ??? :D

Link to comment
Megosztás:

Lassan kellene egy lista, ki hány napra jön, hány fővel,és mennyien kajálnának babgulyást. Az sem nagy gond, ha vki még nem tudja biztire, eljut-e a talira, csak vele nem számolunk kajára, esetleg, ha marad eszik.

Ha vki szeretne szalonnát sütni, hozzon nyársat is, mert azzal sajna nem tudok szolgálni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.