Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Szombaton viszem a Zsuzsit bankettezni Pécsre, akinek jó az időpont, esetleg összefuthatnánk este 6 után az Árkádban. :) :lol:

Ejj, ez eléggé lekerült a napirendről, de ha úgy alakul, akkor összefuthatunk egy kis időre... :D

Igaz, lassan indulnotok kell, lehet, hogy már nem nézel a fórumra. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ejj, ez eléggé lekerült a napirendről, de ha úgy alakul, akkor összefuthatunk egy kis időre... :D

Igaz, lassan indulnotok kell, lehet, hogy már nem nézel a fórumra. :lol:

Most szólsz ?! :D :lol:

Mikor odaértünk, elmentem körülnézni a Metróba és a Praktikerbe, az ElektroWorld-be is bementem volna de nem jött össze, és mikor visszaértem az Árkádhoz, már este 8 óra volt, még a "hülye azért nem vagyok"-ba be se tudtam nézni.

Magyarul elb...tam a talit, ezért nem hívtalak. (elbámészkodtam) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Most szólsz ?! :) :lol:

Mikor odaértünk, elmentem körülnézni a Metróba és a Praktikerbe, az ElektroWorld-be is bementem volna de nem jött össze, és mikor visszaértem az Árkádhoz, már este 8 óra volt, még a "hülye azért nem vagyok"-ba be se tudtam nézni.

Magyarul elb...tam a talit, ezért nem hívtalak. (elbámészkodtam) :lol: :D

Nem baj, legalább körülnéztél. :D

Amúgy én sem unatkoztam itthon.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok. tudnátok abban segíteni, hogy Pécsen a Penthe ill. a Zengő szervizeken kívül hol tudnak hibakódot kiütni? Rákerestem itt a fórumon, de csak egy régi bejegyzést találtam ahol egy bizonyos Meggyfa utcai szervizt ajánlottatok, de utána rögtön írta is valaki hogy az megszűnt. Hova érdemes vinni Opelt szervizeltetni Pécsen az említett két helyen kívül? köszi!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok. tudnátok abban segíteni, hogy Pécsen a Penthe ill. a Zengő szervizeken kívül hol tudnak hibakódot kiütni? Rákerestem itt a fórumon, de csak egy régi bejegyzést találtam ahol egy bizonyos Meggyfa utcai szervizt ajánlottatok, de utána rögtön írta is valaki hogy az megszűnt. Hova érdemes vinni Opelt szervizeltetni Pécsen az említett két helyen kívül? köszi!

Boda Autóvillamossági Kft. 7632 Pécs Melinda u. 2/2.

Én őket ismerem, korrektek.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok. tudnátok abban segíteni, hogy Pécsen a Penthe ill. a Zengő szervizeken kívül hol tudnak hibakódot kiütni? Rákerestem itt a fórumon, de csak egy régi bejegyzést találtam ahol egy bizonyos Meggyfa utcai szervizt ajánlottatok, de utána rögtön írta is valaki hogy az megszűnt. Hova érdemes vinni Opelt szervizeltetni Pécsen az említett két helyen kívül? köszi!

bár én mohácson lakom de nálam is van ilyen dolog :lol:

(opelokat javítok)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.