Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

ennyiért tényleg okés nagyon ! nekem nem kell mert nincs mire amire jó lenne azon meg van . kadetten jó volt az ilyen felnim mint ez . bírta a szembe bele bombát az útfelmarásba !!!!! azt hittem minden szét megy . de nem ! vaccsi új gumival grrrrrrrrrr nem gyengén lepődtem meg hogy felninek semmi baja nem lett . valamit csak tud az AEZ.

Gumi van rajta? :o

Link to comment
Megosztás:

Biztos látványosabb, mint a Cali felni, de én 10-ért vettem a 4-et, + egy közepet kellett vennem hozzá.

Ezért az árért le is csapok rá... :D

A Cali lesz a téli, ez meg a nyári... :o

Az jó ár, kb. annyiért veszik be színesfémként is. :)

Link to comment
Megosztás:

Én a felnivel kezdtem, hétvégén. :)

Kicsit kifényesedett, és ahol kellett, kapott alapozót.

Holnap jön a szín (még lehet, hogy ződ lesz, az van) és a lakk, csak legyen jó idő. :o

Ez nem jött be, hol kicsit esett, hol kicsit jobban.

Tudnám találgatni a jó édes anyukája foglalkozását az idei időjárás felelősnek. :D

Azért mire fel kell rakni, csak kész lesz. :)

Link to comment
Megosztás:

Biztos látványosabb, mint a Cali felni, de én 10-ért vettem a 4-et, + egy közepet kellett vennem hozzá.

Ezért az árért le is csapok rá... :)

A Cali lesz a téli, ez meg a nyári... :o

hát nincs jó hírem . ma jött a kereskedő akinek szintén szóltam hogy eladó az AEZ . el is vitte minden felnimet cali turbót meg ezt is meg vasakat is .

35 ér teszi ki majd a boltjába ...... na most fogsz utálni . ne mán egy telefon és nem adom neki erre itt olvasom hogy kell :D vagy jól értelmezem ?

Link to comment
Megosztás:

hát nincs jó hírem . ma jött a kereskedő akinek szintén szóltam hogy eladó az AEZ . el is vitte minden felnimet cali turbót meg ezt is meg vasakat is .

35 ér teszi ki majd a boltjába ...... na most fogsz utálni . ne mán egy telefon és nem adom neki erre itt olvasom hogy kell :o vagy jól értelmezem ?

Annyi baj legyen... :D

Így megmarad 25ezer forintom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.