Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Bizományba bevesszük és kirakjuk, de nem vesszük meg. Persze ez attól is függ, hogy miről van szó.

na ma benéztem oda ! tök véletlenül ott jártam . valami autót sétáltattatok póóórázon vagy mi :) találtam egy mazda oldal indexet az lehet hogy kellene .....

bele kell nézni a kicsibe majd .

ja van egy régebbi momo kormányom meg erősítők meg kpuffok meg sport kat. meg hangszóró meg a tököm tudja mik a raktárban találtam őket .....

Link to comment
Megosztás:

Még semmi sem biztos, mint mondtam, csak véleményeket gyűjtök.

Az a helyzet, hogy ezekről (Terios, HR-V) egész jókat írnak. Legalábbis megbízhatóság tekintetében.

Namármost a használt dízelek meg olyanok, amilyenek...

HR-V az olyan hogy szép szép, de nem az a kimondott öszekerekes téma. ne rosz kocsi de valamiért nem lett egy sztár verda. kicsit talán lassú . de nem rossz !

az alkatrész viszont drága ezekhez is. van belőle a mostanság divatos szinészterepjáró is ami elsőt kapar. a terios még mindíg jobb de nehéz választani a kettő közül van ami a hooonda mellett szól van ami a terios mellett. pofás mindkettő :) nekem szimpi .

Link to comment
Megosztás:

HR-V az olyan hogy szép szép, de nem az a kimondott öszekerekes téma. ne rosz kocsi de valamiért nem lett egy sztár verda. kicsit talán lassú . de nem rossz !

az alkatrész viszont drága ezekhez is. van belőle a mostanság divatos szinészterepjáró is ami elsőt kapar. a terios még mindíg jobb de nehéz választani a kettő közül van ami a hooonda mellett szól van ami a terios mellett. pofás mindkettő :) nekem szimpi .

Vegyen Niva-t az olcsó.

Ilyent:

monstertruck.jpg

Link to comment
Megosztás:

na ma benéztem oda ! tök véletlenül ott jártam . valami autót sétáltattatok póóórázon vagy mi :) találtam egy mazda oldal indexet az lehet hogy kellene .....

bele kell nézni a kicsibe majd .

ja van egy régebbi momo kormányom meg erősítők meg kpuffok meg sport kat. meg hangszóró meg a tököm tudja mik a raktárban találtam őket .....

Igen pont a bolt régi versenyautóját cibáltuk fel Baksáról. Átadja helyét egy újnak! :D Mondta a Laci, hogy kerestél. Ha kell valami, csak szólj. <_<

Link to comment
Megosztás:

Vegyen Niva-t az olcsó.

Nekem tetszik a Niva :) , csakhogy:

- nem megbízható

- általában igencsak leharcolt állapotúak

- nem 5 ajtós (illetve az 5 ajtós nagyon ritka, és nem is tetszik)

- a fogyasztása sem a legkedvezőbb

- még a Niva-sok is azt ajánlják, hogy vegyek inkább Vitarát...

Játszós autónak még elmenne...

Link to comment
Megosztás:

Nekem tetszik a Niva :) , csakhogy:

- nem megbízható

- általában igencsak leharcolt állapotúak

- nem 5 ajtós (illetve az 5 ajtós nagyon ritka, és nem is tetszik)

- a fogyasztása sem a legkedvezőbb

- még a Niva-sok is azt ajánlják, hogy vegyek inkább Vitarát...

Játszós autónak még elmenne...

Ez egy nagyon szép válasz lett. <_< :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem tetszik a Niva :) , csakhogy:

- nem megbízható

- általában igencsak leharcolt állapotúak

- nem 5 ajtós (illetve az 5 ajtós nagyon ritka, és nem is tetszik)

- a fogyasztása sem a legkedvezőbb

- még a Niva-sok is azt ajánlják, hogy vegyek inkább Vitarát...

Játszós autónak még elmenne...

a vitarkát én is mondanám de hol van abból jó darab, amit el is adnak? mondom JÓ darab. népszerüek mert jók az árán is látszik.... lehet kintről hoznék??

Link to comment
Megosztás:

Nekem tetszik a Niva :) , csakhogy:

- nem megbízható

- általában igencsak leharcolt állapotúak

- nem 5 ajtós (illetve az 5 ajtós nagyon ritka, és nem is tetszik)

- a fogyasztása sem a legkedvezőbb

- még a Niva-sok is azt ajánlják, hogy vegyek inkább Vitarát...

Játszós autónak még elmenne...

szeva mindenkinek !!!!

ha tehetnék egy javaslatot,Mitsubishi l-300 4 wd ,nagyon megbízhatóak ,nekünk olyan van a cégnél ,és egyszerűen csak megyünk vele , semmi gond velük ,van 6 és 8 személyesbe is ,vagy l-200 4wd a régi kockák 2500-td motorral el nyűhetetlenek,és ha meg veszed a kecót télen, nagy segítség lesz meg ősszel

Link to comment
Megosztás:

Nekünk volt Vitaránk a cégnél. Sztem egy kalap kaki. Made in Spain. Ha esett az eső, 80 felett folyt végig a víz a műszerfalon. Pár 100 km után szétesett a váltó. Hulltak mindenhonnan a kárpit alkatrészek. Rettentően instabil. Csak papíron 5 személyes, valójában csak 4, de hátul iszonyú kényelmetlen.

Link to comment
Megosztás:

szeva mindenkinek !!!!

ha tehetnék egy javaslatot,Mitsubishi l-300 4 wd ,nagyon megbízhatóak ,nekünk olyan van a cégnél ,és egyszerűen csak megyünk vele , semmi gond velük ,van 6 és 8 személyesbe is ,vagy l-200 4wd a régi kockák 2500-td motorral el nyűhetetlenek,és ha meg veszed a kecót télen, nagy segítség lesz meg ősszel

L300-zal nekem is van tapasztalatom. Itt 2.0 benzinesek voltak, de hátsókerékkel. Soha, semmi nem ment rajta tönkre. Azóta egy kollega megvette magánautónak, és még mindig hibátlan. De a hátsó kerék miatt télen tehetetlen, de a 4x4 biztos fényévekkel jobb :)

Link to comment
Megosztás:

szeva mindenkinek !!!!

ha tehetnék egy javaslatot,Mitsubishi l-300 4 wd ,nagyon megbízhatóak ,nekünk olyan van a cégnél ,és egyszerűen csak megyünk vele , semmi gond velük ,van 6 és 8 személyesbe is ,vagy l-200 4wd a régi kockák 2500-td motorral el nyűhetetlenek,és ha meg veszed a kecót télen, nagy segítség lesz meg ősszel

Ha ránézek az L-300-ra akkor valahogy

jut róla az eszembe... Meg nem igazán az a családi autó feeling. Inkább munkásautó.

Az L-200-al is hasonló a helyzet, inkább erdész-vadász autó.

Az L-400 viszont nem olyan rossz, bár az is vagy furgonként, vagy kisbuszként fogható fel.

Link to comment
Megosztás:

Ha ránézek az L-300-ra akkor valahogy
jut róla az eszembe... Meg nem igazán az a családi autó feeling. Inkább munkásautó.

Az L-200-al is hasonló a helyzet, inkább erdész-vadász autó.

Az L-400 viszont nem olyan rossz, bár az is vagy furgonként, vagy kisbuszként fogható fel.

Miért, később átalakítjátok a Zasszonynak mozgó rendelőnek. <_< :D

Kis sötétítés, (hangszigetelés meggondolandó), tuning kompresszor a Lomha cégétől, mi kell még? :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.