Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

ezt így nem jelenteném ki ,de építőiparba dolgozom ,és csináltunk már egykét házat eladásra ,közel 20-év alatt

és éves szinten 20-lakást adunk át ,a technikai részét hellyel -közzel átlátom, Épület villamosság a fő profil,

Akkor majd rendezünk egy felújításos bulit! :) :D

Link to comment
Megosztás:

A buli alkalmával, szívesen szétverjük a házat, összetörjük az asztalt, széket, kilyukasztjuk a medencét, és a gyerek úszógumilyát. Zapasztalattal rendelkezünk e téren :D

Amúgy meg mekkora burzsujo vagytok, hogy 9 mikulásért házat veszel, ráversz 5 misit, magadnak veszel vasat másfélért, és még a zasszony is kap egy játékszert ? :)

Link to comment
Megosztás:

Urak!

Új munkahelyem van, hétfő óta a Tunercity Autótuning Pécs csapatát erősítem. Úgyhogy ezentúl itt megtalálható leszek, ha valakinek valami kell.

Norbi! Te is felugorhatsz valamikor a pénzedért, minden hétköznap 17:00-ig itt vagyunk.

Ui: Az üzlet a FEMA oldalán van, nem kell bemenni az épületbe, kívülről van a bejárat. A buszvégállomás felőli oldalon.

Grat a munahelyért. Csak nehogy vkinek rutinból függönyt akarj eladni :)

Link to comment
Megosztás:

A buli alkalmával, szívesen szétverjük a házat, összetörjük az asztalt, széket, kilyukasztjuk a medencét, és a gyerek úszógumiját. Tapasztalattal rendelkezünk e téren :D

Ebben bíztam is! <_<

Amúgy meg mekkora burzsujok vagytok, hogy 9 mikulásért házat veszel, ráversz 5 misit, magadnak veszel vasat másfélért, és még a zasszony is kap egy játékszert ? :)

Van egy panelünk, amit 9-10 között valószínűleg el tudnánk adni, most fog lejárni egy 8 éves lakáskasszánk, talán visszajön a szocpol (illetve esetünkben a félszocpol...) + hitel

Link to comment
Megosztás:

Van egy panelünk, amit 9-10 között valószínűleg el tudnánk adni, most fog lejárni egy 8 éves lakáskasszánk, talán visszajön a szocpol (illetve esetünkben a félszocpol...) + hitel

Nem felém kell elszámolnod, hanem az apeh (jövőre NAV) felé. Amúgy én ma láttam a jövő évi bértáblánkat, ami lesz az apehes összevonás után. Havi bruttó 100e lesz a fizum. Sajnos én nem nevettem ezen a viccen :) Azért bízunk benne, hogy nem így lesz. Bár eddig amit a kiskirályék beharangoztak az úgylett.

Link to comment
Megosztás:

Nem felém kell elszámolnod, hanem az apeh (jövőre NAV) felé. Amúgy én ma láttam a jövő évi bértáblánkat, ami lesz az apehes összevonás után. Havi bruttó 100e lesz a fizum. Sajnos én nem nevettem ezen a viccen :) Azért bízunk benne, hogy nem így lesz. Bár eddig amit a kiskirályék beharangoztak az úgylett.

Feléjük is elszámolok ha kell...

Az durva... :D

Én is rég léptem volna, ha nem lenne ez a bizonytalanság. A múlt héten közölték, hogy kik az aktuális leépítés áldozatai... Szerencsére megúsztam... (kopp-kopp)

Link to comment
Megosztás:

Köszi! :D

Amúgy szerinted milyen 4x4-et érdemes nézegetni az ITT említett feltételekkel? A maximum ár 1,5 milla körül lehetne.

Itt is van egy TERIOS, nem tűnik rossznak...

a dajhi nem egy rosz kocsi ! az alkatrész kicsit macerás tud lenni de nem kell sűrűn ! kopó dolgok nem vészesek árban sem. a tipusspecifukus cuccok már drágák.

szerintem csak a kispesti autóval van a gond itt :)

Link to comment
Megosztás:

Nem felém kell elszámolnod, hanem az apeh (jövőre NAV) felé. Amúgy én ma láttam a jövő évi bértáblánkat, ami lesz az apehes összevonás után. Havi bruttó 100e lesz a fizum. Sajnos én nem nevettem ezen a viccen :) Azért bízunk benne, hogy nem így lesz. Bár eddig amit a kiskirályék beharangoztak az úgylett.

baxxus 100 e ??? ez komoly??? simán korrumpálható lennék ennyiért ! de mit dobnak fel?? max egy üveg sört egy ilyen helyen..... azt meg hát ... dugják fel....

rohadás ország ez kellene egy tisztítás ! oszt rotyogjon minden :D

Link to comment
Megosztás:

:)

Arra gondolsz, hogy messze van, vagy valami másra?

Még nem aktuális a dolog, csak igyekszem előre tájékozódni. <_<

egy szabály !! budapesten autót NE vegyél ! átbaxóós banda lakik arrafelé !!! egyszer leírom az összes autóvásárlási sztorimat egy könyvbe na akkor röhögnétek nagyokat..... mennyire pitiáner hazudós kis majmok a kereskedők . a mai nap legfrisseb sztoria egy mazda egyterü vásárlása merült fel, ahol is kb. 10 perc átnézés után megálapítottam hogy árvizes volt a kocsi úgy kb hangszóróig ! (az ajtóban lévő) basss.zki mondom ne igaz hogy még tagadja is de a végén aszongya honnan a faxomból jöttél rá??? lesett nagyokat . na maondo kabbe haver ...... menny te a hazudós q anyádba majom.....

és most gondold át ! HA valaki belefut egy ilyen jószágba , mennyi szívás lesz azzal majd ! :D belegondolni is rossz ..... nagyon gáz a magyar használtató piac már ami a kereskedőket illeti . ez csak egy mai dolog a sok sok közül.

Link to comment
Megosztás:

egy szabály !! budapesten autót NE vegyél ! átbaxóós banda lakik arrafelé !!! egyszer leírom az összes autóvásárlási sztorimat egy könyvbe na akkor röhögnétek nagyokat..... mennyire pitiáner hazudós kis majmok a kereskedők .

...

Jól van, majd viszlek magammal, ha tényleg sor kerül a vásárlásra. :)

Link to comment
Megosztás:

A buli alkalmával, szívesen szétverjük a házat, összetörjük az asztalt, széket, kilyukasztjuk a medencét, és a gyerek úszógumilyát. Tapasztalattal rendelkezünk e téren <_<

Amúgy meg mekkora burzsujo vagytok, hogy 9 mikulásért házat veszel, ráversz 5 misit, magadnak veszel vasat másfélért, és még a zasszony is kap egy játékszert ? :)

Jaja, és ez még csak 3 év tapasztalata! :icon13: :D

Link to comment
Megosztás:

Nem felém kell elszámolnod, hanem az apeh (jövőre NAV) felé. Amúgy én ma láttam a jövő évi bértáblánkat, ami lesz az apehes összevonás után. Havi bruttó 100e lesz a fizum. Sajnos én nem nevettem ezen a viccen :) Azért bízunk benne, hogy nem így lesz. Bár eddig amit a kiskirályék beharangoztak az úgylett.

Vicc ez az ország, csak az a baj, hogy nem a nézőtéren ülünk. :D <_<

Link to comment
Megosztás:

Hát, ez a szomorú igazság... :)

Hiába, vállalkozni kell, aztán minimálbér közelében eltengődni, hogy mindent le lehessen írni az adóból, ami marad azt pedig félretenni.

Már a nyugdíj sem biztos (eddig sem volt), de lassan úgy vagyok én is, jobban járnék, ha visszaadnák amit eddig befizettem, és majd én befektetem.

Koriéknál azért csak nem teszik ezt meg, mivel most is az a baj, hogy sok a fiatal kis tapasztalattal rendelkező, mert akiknek volt rutin azok nyugdíjba mentek. Valahogy biztos működtetni szeretnék a rendszert, bár ki tudja.

Link to comment
Megosztás:

Még semmi sem biztos, mint mondtam, csak véleményeket gyűjtök.

Az a helyzet, hogy ezekről (Terios, HR-V) egész jókat írnak. Legalábbis megbízhatóság tekintetében.

Namármost a használt dízelek meg olyanok, amilyenek...

Zsoltink majd megaszondja, de a dieselek vagy 2x annyit elmennek mint a benzinesek, és fogyasztásra is jobbak.

Az igaz, ha hozzá kell nyúlni akkor az húzós, de ha jót sikerül választani akkor nagy baj nem lehet.

Mondjuk van egy ismerősömnek eladó diesel csirkéje (Cherokee Jeep), de azt nem ajánlom. :D

Megyünk alkudni házra, autóra, amire kell. <_< :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.