Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Mutassatok nekem elérhető áron olyan összkerekes kombi olajkályhát típuson belül, ami nagyobb, mint az Astra... :D

Na, és ilyen akkor most van, vagy nincs? :)

Erős a gyanúm, hogy csak félrekattintott a hirdető... <_<

Vagy EZ jobban tetszik?

Nem hinném, hogy az A4 sokkal nagyobb mint az Astra Caravan. Az első A4 híresen a kategóriájának legkissebb képviselője. De minek neked 4x4? Esetleg Subaru?

Link to comment
Megosztás:

Ennyivel falun is nézhetnétek házat. Az iszonyatosan peremterület.

Ennyire erdőszélen (ami ráadásul védett is), nyugis környezetben nem lenne könnyű jót találni.

Ráadásul a közeli falvak vagy ilyen amerikai stílusúak ("egymás hálószobájába belátós"), vagy lepukkant parasztházak. :)

Amúgy EZ lenne a kiszemelt pecó.

Link to comment
Megosztás:

Ennyire erdőszélen (ami ráadásul védett is), nyugis környezetben nem lenne könnyű jót találni.

Ráadásul a közeli falvak vagy ilyen amerikai stílusúak ("egymás hálószobájába belátós"), vagy lepukkant parasztházak. :)

Amúgy EZ lenne a kiszemelt pecó.

vegyél egy Subarut oszt jónapot <_<

az alap az jó ! meló az lenne bőven :D mennyit kérnek egy ilyen kecóért? (nem akarok venni ami van az is bőven elég ráadásul utálok minden házkörüli munkát)

Link to comment
Megosztás:

vegyél egy Subarut oszt jónapot :D

az alap az jó ! meló az lenne bőven :) mennyit kérnek egy ilyen kecóért? (nem akarok venni ami van az is bőven elég ráadásul utálok minden házkörüli munkát)

11.5 a kiindulási alap, de állítólag erősen alkuképes. Már jó régóta árulják...

Link to comment
Megosztás:

11.5 a kiindulási alap, de állítólag erősen alkuképes. Már jó régóta árulják...

hm... ez így gecccc sokkkkk így elsőre . ebből tényleg alkudni kell . vastagon... ki kell használni az amúgy döglött ingatlanpiac adta lehetőségeket !

majd megyünk alkudni ! építész mondjuk én leszek meg a Lomha ,aztán Kojak ki jön a céges verdával kiadja magát építési vállakozónak ,és a fejünket csóváljuk hogy hát, drága uram azt ha maga megveszi akkor ez nagyon fog fájni a költségvetésének :) meg pár okosított duma hogy az alapok dilatációja meg vízzáró képessége és a talajszerkezet nincs összhangban ,meg néhány víz ér még ami gond lehet a jövőben :D

Link to comment
Megosztás:

Ennyire erdőszélen (ami ráadásul védett is), nyugis környezetben nem lenne könnyű jót találni.

Ráadásul a közeli falvak vagy ilyen amerikai stílusúak ("egymás hálószobájába belátós"), vagy lepukkant parasztházak. :D

Amúgy EZ lenne a kiszemelt pecó.

Azért lenne itt meló bőven, de látom ezt már észrevettétek. :icon13: <_<

Lehet oda terepjáró kellene felmenni télen. :)

Link to comment
Megosztás:

Azért lenne itt meló bőven, de látom ezt már észrevettétek. -_- :icon13:

Lehet oda terepjáró kellene felmenni télen. :D

Ja, vagy 5 misit simán rá lehetne dobni, főleg azért, mert a teljes fűtési rendszert ki kellene építeni.

Ha terepjáró nem is, de egy összkerekes járgány mindenképpen kellene. Először a Zasszonynak kellene venni valami pici óccsót, aztán még meglátjuk (ez ügyben elég tanácstalan vagyok, úgyhogy várom a jó ötleteket), hogy hogyan boldogulok a hullaszállítóval.

Szóval amik a feltételek:

- 4/5 ajtós kivitel

- nem baj, ha pici, és kis teljesítményű, mert csak városi használatra lenne, és főként a Zasszony használná, én csak hébe-hóba (főleg hóba)

- minél olcsóbb legyen és a fenntartási költsége se legyen magas

- alacsony fogyasztás

- megbízható összkerékhajtás (a viszkó nem nyerő)

A drágábbik esélyes

És az olcsóbb

Azért a Zsoltival menni alkudni, ... megnézném. :) <_<

Szerk: Természetesen jó értelemben, elképzelve a jelenetet amit az előbb leírt. Egyből 8 alatt lenne az ár. B) :lol:

9-nél többet nekem nem is érne...

Link to comment
Megosztás:

Ja, vagy 5 misit simán rá lehetne dobni, főleg azért, mert a teljes fűtési rendszert ki kellene építeni.

Ha terepjáró nem is, de egy összkerekes járgány mindenképpen kellene. Először a Zasszonynak kellene venni valami pici óccsót, aztán még meglátjuk (ez ügyben elég tanácstalan vagyok, úgyhogy várom a jó ötleteket), hogy hogyan boldogulok a hullaszállítóval.

Szóval amik a feltételek:

- 4/5 ajtós kivitel

- nem baj, ha pici, és kis teljesítményű, mert csak városi használatra lenne, és főként a Zasszony használná, én csak hébe-hóba (főleg hóba)

- minél olcsóbb legyen és a fenntartási költsége se legyen magas

- alacsony fogyasztás

- megbízható összkerékhajtás (a viszkó nem nyerő)

A drágábbik esélyes

És az olcsóbb

9-nél többet nekem nem is érne...

A Daihatsu szimpatikus, elég korrekt kis gépnek tűnik. Mondjuk nekem mindig is szimpatikusak voltak a Daihatsuk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.