Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

A lagzikat már én is unom, 2 héten belül ez a második és anyagilag sem jó, mert ugye illik támogatni az ifjú párt.

Az autó fateromtól van kölcsönbe, hogy rendberakjam, nincs benne sok km(126e), de a pollenszűrőt én cseréltem most először. Igazából azért van nálam, hogy Németországba olcsón és kényelmesebben kijussak. Hosszú úton 5,1 literbe jöttem ki, szóval gazdaságos és nyomatékos és nem zavar, hogy 80Le.

Link to comment
Megosztás:

Szúrj ki a többiekkel, nősülj meg Te is! ;) :o

Jó az az olajkályha, mi? :wacko: :)

Mingyá jönnek a gáztartályosok, meg a gsi-sek, és nyomják a vakert, hogy füstöl, meg nem megy... Na, és?! Ki akar száguldozni, és kit érdekel, hogy mögöttem füst van? ;) :o

Nekem semmi gondom a füsttel,az enyém is füstől pedig benzines :( de álltalában nem én megyek hátúl <_< ahoz még elég jól megy és most már lopakodó üzemmód van.

Link to comment
Megosztás:

Zsóti bácsi!

Ilyen ablaktörlőlapátokat tudsz hozni a talira?

Ja, és jut eszembe!

Szintszabályzós hátsó telót véletlenül (vagy akár szándékosan) nem tudsz szerválni? <_<

amikor jössz le Lánycsókra , előtt lejössz a műhelykémbe , és a teljes paletta ott lóg a falon ! azt választod amit akarsz !

ez a mostani még olcsóbb ! és nagyon jó :wacko: a leg drágább -/-1600 talán.....

Link to comment
Megosztás:

amikor jössz le Lánycsókra , előtt lejössz a műhelykémbe , és a teljes paletta ott lóg a falon ! azt választod amit akarsz !

ez a mostani még olcsóbb ! és nagyon jó :wacko: a leg drágább -/-1600 talán.....

Akkor lemegyek Érted én. Persze csak akkor, ha Tiu megengedi... <_< :(

Ő meg majd hazavisz. ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor lemegyek Érted én. Persze csak akkor, ha Tiu megengedi... ;) :o

Ő meg majd hazavisz. :)

nincs messze mohács lánycsóktól ! pár km..... lehet Tiv nek is kell valami nem tudom még

Miért ne engedném ? <_< :wacko:

Ettől függetlenül, lehet megyek én is. :o :(

Zsolti, majd hívlak holnap, nekem egy jó ár kellene az átmérő 24-es stabrúd 2db gumi szilentjére.

Már megvan a stabrúd, a barátom a héten hozza el valamikor. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem semmi gondom a füsttel,az enyém is füstől pedig benzines :wacko: de álltalában nem én megyek hátúl <_< ahoz még elég jól megy és most már lopakodó üzemmód van.

Nekem semmi gondom a füsttel,az enyém is füstől pedig benzines :(

nekem is olyan volt de sajnos meg kelet generáloznom az egész mocit ,mert már annyira füstölt hogy mehettem volna nyugodtan koncertekre füst gépnek ;)

még elég jól megy és most már lopakodó üzemmód van.

most már nekem is hasonló ;)

Link to comment
Megosztás:

nekem is olyan volt de sajnos meg kelet generáloznom az egész mocit ,mert már annyira füstölt hogy mehettem volna nyugodtan koncertekre füst gépnek :wacko:

Nekem csak akkor füstöl jobban ha bemelegszik és sokat jár alapjáraton,na utána indulásnál vagy gázadásnál eltűnik ami mögöttem van. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.