Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

drága uraim ! köszönöm a kedves jó kivánságokat !! ;) így 29 felé már azééé itt is ott is több bor kell a pohárba hogy felejtsen az ember ! :wacko:

igen iszunk rá ! majd Koriéknál talán ha lesz fuvarom akkor iszogatunk tuttti ! <_< :(

én megyek Pályanapra ! egy évben egyszer van hát csak már el megyek ;) Lomha nem jösz te pl. ? vagy kimmegy innét Baranyából??

Link to comment
Megosztás:

Ja, a kis Mazdával akarsz huligánkodni, mi? :wacko: :(

hát az lehet ugrott mert nem jöttek meg az új felnik gumival. "kukáztam" rá Rota felniket 16 ost <_< csak még valahol az usában van ....

ami rajta van meg eladtam jóbarátomnak és hát nem volna korrekt legyalulni szegényeket . kapott a múltkori MX ös vezetés technikai tréningen eleget .

pedig csak 5 e km van bennük.....

a ROTA cuccot nagyon várom igazán extra motyó ;) (az ára is baxxxa meg...de valamit valamiért...)

Link to comment
Megosztás:

na itt van . mehetünk együtt is akár mivel amivel jó neked ha úgy gondolod ... gondolo kadettal ??? beszállok a benzinbe ! úgy is erre mész el....

Az a helyzet, hogy pénzügyileg szarul állok, ez a legnagyobb akadálya az elmenetelemnek. Azért kérdeztem, mert a Kutyi hoz nekem apróságokat és el kéne hozni.

Link to comment
Megosztás:

drága uraim ! köszönöm a kedves jó kivánságokat !! :o így 29 felé már azééé itt is ott is több bor kell a pohárba hogy felejtsen az ember ! :(

igen iszunk rá ! majd Koriéknál talán ha lesz fuvarom akkor iszogatunk tuttti ! :wacko: ;)

...

Látom volt ott a pohárban jócskán ... <_<

Beszéltünk róla, hogy elugrunk érted mikor odaérünk (nehogy elfelejtsd a helyet és az időpontot (by Norbi)) ;) :o , és másnap haza is viszünk. Már csak az asszonnyal kell otthon lezsírozni. :D

Lesz fuvarod és ereszdelahajamat is. :D :)

Link to comment
Megosztás:

szeva mindenkinek ,olvasgattam a fórumotokat nagyon teszik !!!!! be mutatkoznék Omcsi vagyok van egy opel omega 2.0 16v ,a fórumotokról volt szerencsém meg ismerkedni Kori kollégával egy találkozó keretében ,és még egy kollégát de nem tudom pontosan a nik nevét asszem (andrew )hát röviden ennyi !!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.