Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Látom vízálló a gipszed. ;) :D :D

Ha nem, és még nem veszik le addig, akkor lehet, kezdheted fóliázni. :D

Már 3 hete nincs rajtam a gipsz. A múlt héten még 2 mankóval jártam, ezen a héten többnyire már csak 1-el, ma meg már próbálok segédeszköz nélkül közlekedni (lakáson belül).

Pedig lassan kezdődik a szarvasbőgés, a sánta bikáknak nem sok esélyük van ilyenkor... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Már 3 hete nincs rajtam a gipsz. A múlt héten még 2 mankóval jártam, ezen a héten többnyire már csak 1-el, ma meg már próbálok segédeszköz nélkül közlekedni (lakáson belül).

Pedig lassan kezdődik a szarvasbőgés, a sánta bikáknak nem sok esélyük van ilyenkor... ^_^

Végre valami jó hír. :D :D Csak edzeni, hadd szokja. ;)

Akkor arra vigyázz, nehogy újra sánta legyél. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mi a szösz? ^_^

A szösz az egy olyan kicsi dolog, ami többnyire ruhákon fordul elő, és vagy a ruha saját anyagából, vagy más külső forrásból származó, amorf képződmény. Gyakran emlegetik egy bizonyos mösszel (=szöszmösz) kapcsolatban, ami a szösszel ellentétben önmagában nem tekinthető értelmes szónak a magyar nyelv mai állása szerint.

Link to comment
Megosztás:

A szösz az egy olyan kicsi dolog, ami többnyire ruhákon fordul elő, és vagy a ruha saját anyagából, vagy más külső forrásból származó, amorf képződmény. Gyakran emlegetik egy bizonyos mösszel (=szöszmösz) kapcsolatban, ami a szösszel ellentétben önmagában nem tekinthető értelmes szónak a magyar nyelv mai állása szerint.

Már azt hittem, hogy nem kapok konkrét választ... ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

A szösz az egy olyan kicsi dolog, ami többnyire ruhákon fordul elő, és vagy a ruha saját anyagából, vagy más külső forrásból származó, amorf képződmény. Gyakran emlegetik egy bizonyos mösszel (=szöszmösz) kapcsolatban, ami a szösszel ellentétben önmagában nem tekinthető értelmes szónak a magyar nyelv mai állása szerint.

Na húzzá' el a 197-be. ^_^ :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Te aztán kipihentél.

Én pedig két napja nyomom az ágyat, mert sikerült iszonyatosan megfáznom. Kb 10 éve orvosnál sem voltam, de tegnap el kellett mennem :D

Ez túl ratyi kifogás, ettől még meg kell rendezned a Mediterrán Opel Club szokásos, éves "medencepusztító" partiját! :D

Ui: Jobbulást! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Elkészült az autó elejére a G díszrács :D , már nagyon untam ezt a Tátra teherautós formát. Most szárad, még majd össze kell raknom.

Ha már fényezni kellett, az erősen szürkülő kilincsek is színre lettek fújva. Szidtam aki megtervezte a belső kilincsburkolatot, mert biztos én nem tudom a titkot :D , de ahhoz, hogy kijöjjön a kilincs, el kellett állítani a jól működő rudazatot. Majd állítgathatom mikor rakom össze. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.