Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

nincs mit :D ja hogy volt szülcsi napcsi? akkor isten éltessen soká ! /édes borral nem koccintok/ :D

Köszönöm, ha nem bor, akkor majd keresünk valami mást. ;) :D

Eddig úgy néz ki, csak egy nap lesz ez is, de talán összejön a kettő. ^_^

A Kecskemétet úgyis elverte a munka :D , így ott nem leszünk (legalább egyben marad a Mazdi) :D :D

(és az Opel is) ;)

Link to comment
Megosztás:

De nagy szád lett hirtelen. :D ^_^

Igaz eddig se volt kicsi, de mostanában mindenkihez van pár kedves szavad. :D :D

Hiányzik a fürdés? (már így a lánycsóki talihoz közeledve) ;) :D

Muszáj egy kicsit felkavarni az állóvizet. :D

Másrészt medence nem lesz, úgyhogy a fürdés veszélye nem áll fenn. ;)

Link to comment
Megosztás:

Mondjam, vagy mutassam? :D :D

Inkább mondd, nem bírom a gázolaj szagát! ;) :D Bár nem sokszor érzem, mert mindig mögöttem vannak! :D Na jó, ez így nem igaz, a múltkor arcoskodtam egy mögöttem haladó BMW-vel és mikor nagyon csúnyán elment mellettem akkor néztem, hogy 335d coupe. Akárhogy nézem, az bizony 286 LE másfél tonnára. Csúnyán megkaptam a magamét. Na de majd a Turbóval... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Inkább mondd, nem bírom a gázolaj szagát! :D :D Bár nem sokszor érzem, mert mindig mögöttem vannak! :D Na jó, ez így nem igaz, a múltkor arcoskodtam egy mögöttem haladó BMW-vel és mikor nagyon csúnyán elment mellettem akkor néztem, hogy 335d coupe. Akárhogy nézem, az bizony 286 LE másfél tonnára. Csúnyán megkaptam a magamét. Na de majd a Turbóval... ^_^

Azért van ám húzása a sorhatnak az enyémben is, bár sosem gyilkolnám ezért. Főleg emelkedőkön szoktam felfelé tolni azokat, akik nem állnak ki... ;)

Link to comment
Megosztás:

Szeptember 18-19. 3. Lánycsóki Opeltali

...

ui.1: Lassan már felvehetjük a Mediterrán Omegaklub nevet... ^_^

ui.2: Még jó hogy megépítettétek az istállót, mert ennyi barom nem fér el a szuterénben ;)

Látom vízálló a gipszed. :D :D :D

Ha nem, és még nem veszik le addig, akkor lehet, kezdheted fóliázni. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.