Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Én se tudok ilyesmiről, igaz nem is olvasom a többi szekció topikjait :lol:

Nem tudom, hogy Lomha honnan tud ilyenekről? :D Hajnali 4:10-kor!!! :D Má megin a bulizás! ;)

Akkor olvasd! Amúgy is modi vagy, dolgod lenne. ;)

Volt egy kis összezördülés, de sztem nem vészes. :lol:

Amúgy nem értem miért "lázadoztok" annyira Debi ellen. Amikor onnan jöttek a Balatonhoz talira, az nem volt akkora baj??? Nem egy embert tudok, aki képes volt eltulni odáig a vasat. :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor olvasd! Amúgy is modi vagy, dolgod lenne. :lol:

Volt egy kis összezördülés, de sztem nem vészes. :lol:

Amúgy nem értem miért "lázadoztok" annyira Debi ellen. Amikor onnan jöttek a Balatonhoz talira, az nem volt akkora baj??? Nem egy embert tudok, aki képes volt eltulni odáig a vasat. ;)

Minden topikra nincs kapacitásom, én még munkásember vagyok :D (Amúgy beleolvastam, illetve olvasok)

Nem lázadozunk Debrecen ellen (legalábbis én nem), de amikor helyi szinten is csak ritkán tud összejönni a csapat, főként anyagi gondok miatt, akkor azért nem mindegy, hogy 100-200-300km-t kell autózni (Balcsi), vagy 600-900km-t egy hétvége miatt. Tudom, ezt most pont "rossz" embernek írom, de nem sok ilyen megszállott utazó van, mint Te! Örülök, hogy Te szeretsz utazni, mert így megint találkozhatunk júli elején ;) Ott is alszotok a Koriéknál? Nehogy megint rohanjatok haza! Van egy nagy sátrunk! :D

Link to comment
Megosztás:

Minden topikra nincs kapacitásom, én még munkásember vagyok :lol: (Amúgy beleolvastam, illetve olvasok)

Nem lázadozunk Debrecen ellen (legalábbis én nem), de amikor helyi szinten is csak ritkán tud összejönni a csapat, főként anyagi gondok miatt, akkor azért nem mindegy, hogy 100-200-300km-t kell autózni (Balcsi), vagy 600-900km-t egy hétvége miatt. Tudom, ezt most pont "rossz" embernek írom, de nem sok ilyen megszállott utazó van, mint Te! Örülök, hogy Te szeretsz utazni, mert így megint találkozhatunk júli elején :D Ott is alszotok a Koriéknál? Nehogy megint rohanjatok haza! Van egy nagy sátrunk! :lol:

Még nem tudom, hogy ott alszunk-e. Én hajlok rá, hogy sátrazzunk. Csak még be kell szerezni hozzá a cuccot. :D

Link to comment
Megosztás:

Figyu! Nem érdemes hazamennetek szombaton, mert akkor nem lesz időd beszerelned a hátsó ablakemelőmet, meg bekötnöd a sok elektromos kütyümet! ;) :lol: :D ;)

Áháááá, szóval erről fúj a szél???? :D Persze segítek, de akkor alaposan elő kell készítsed a dolgokat. Pl meg is kell venni az emelőket. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Áháááá, szóval erről fúj a szél???? :lol: Persze segítek, de akkor alaposan elő kell készítsed a dolgokat. Pl meg is kell venni az emelőket. :lol:

Má megvan! :D :D

De tényleg nem ezért írtam, addigra már szeretném beszereltetni. Egy volt osztálytársam kötötte be korábban az elektromos tükröket, ha lesz ideje, akkor megpróbálom rávenni erre is.

Persze, ha nagyon szeretnéd, megvárhatom a július elejét, ha nem akarsz unatkozni a talin! Csak súgd meg, hogy milyen söröt szeretsz! ;)

Link to comment
Megosztás:

Má megvan! :lol: :lol:

De tényleg nem ezért írtam, addigra már szeretném beszereltetni. Egy volt osztálytársam kötötte be korábban az elektromos tükröket, ha lesz ideje, akkor megpróbálom rávenni erre is.

Persze, ha nagyon szeretnéd, megvárhatom a július elejét, ha nem akarsz unatkozni a talin! Csak súgd meg, hogy milyen söröt szeretsz! :D

A sörötötöt. :D Kábelkorbács is meg van??

Link to comment
Megosztás:

'97-es

Az az összedugós story túl szép lenne ahhoz, hogy igaz legyen :lol:

Van itt egy villanyos srác nem messze, szakmájának nagy királya Ő! Egyszer az apjának csinált valamit a kocsin és utána csak úgy szólt a rádió, ha nyitva volt az ajtó. Megadjam a számát? :D

Link to comment
Megosztás:

Van itt egy villanyos srác nem messze, szakmájának nagy királya Ő! Egyszer az apjának csinált valamit a kocsin és utána csak úgy szólt a rádió, ha nyitva volt az ajtó. Megadjam a számát? :D

Mindenképpen!

Amúgy tényleg lehet, hogy kész lesz a vas július elejére? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindenképpen!

Amúgy tényleg lehet, hogy kész lesz a vas július elejére? :lol:

Nem lesz 100%-os, vagyis inkább úgy mondanám, hogy nem lesz még olyan amilyennek elképzeltem. De menetkész lesz, szépen lefestve és az üléseken kívül teljesen át lesz már kárpitozva.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.