Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

... és ki fog vezetni? :lol: :lol: :lol:

Ok, az első lepattanó a tiéd. :lol: Gondoltam, hogy firkálva leszek. :lol:

Mi bízunk benned, de ezt a magas labdát nem lehetett kihagyni. :lol: :)

Az autóépítéshez pedig sok kitartást, erőt és sikert. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ma végre felállítottuk Brezsyvel a lányom hintáját. Sztem csütörtökön medence állítás lesz <_< Ha minden igaz, Július első hétvégéjén nálunk rendeznénk egy újabb talit. addigra kész lesz a csúszda is, ahonnan lehet majd ugrálni a medencébe. De csak a gyermekébe :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma végre felállítottuk Brezsyvel a lányom hintáját. Sztem csütörtökön medence állítás lesz :lol: Ha minden igaz, Július első hétvégéjén nálunk rendeznénk egy újabb talit. addigra kész lesz a csúszda is, ahonnan lehet majd ugrálni a medencébe. De csak a gyermekébe :lol:

<_< Meg kell semmisíteni a gyermek medencéjét? Csúszdázni is lehet majd? :lol:

ui: Hoztál nekem valamit Vadkertről?

Link to comment
Megosztás:

Jobban jársz, ha eljössz, a Kadi megvárt volna. :lol:

az még megvárt volna igen . de összeszedtem valami dzsuvát . ilyen náthás akármi és érdekes de láz nélkül is nagyon elgyengített . ááá ,, jobb hogy nem mentem . pedig akartam ....

tavaly ott voltam . mondjuk nagy dolog nem volt ,de azért elvoltam <_< jó volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

az még megvárt volna igen . de összeszedtem valami dzsuvát . ilyen náthás akármi és érdekes de láz nélkül is nagyon elgyengített . ááá ,, jobb hogy nem mentem . pedig akartam ....

tavaly ott voltam . mondjuk nagy dolog nem volt ,de azért elvoltam <_< jó volt :lol:

Na, akkor most gyúrjá a Kori-féle július eleji talira! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma végre felállítottuk Brezsyvel a lányom hintáját. Sztem csütörtökön medence állítás lesz :lol: Ha minden igaz, Július első hétvégéjén nálunk rendeznénk egy újabb talit. addigra kész lesz a csúszda is, ahonnan lehet majd ugrálni a medencébe. De csak a gyermekébe :lol:

az még megvárt volna igen . de összeszedtem valami dzsuvát . ilyen náthás akármi és érdekes de láz nélkül is nagyon elgyengített . ááá ,, jobb hogy nem mentem . pedig akartam ....

tavaly ott voltam . mondjuk nagy dolog nem volt ,de azért elvoltam :lol: jó volt :lol:

Jobbulást, kalapkúra, stb. :lol: Autóról majd tegyél fel képeket.

Na, akkor most gyúrjá a Kori-féle június eleji talira! :lol:

Norbi, nem figyelsz? Vagy Neked júniusban is lesz tali? <_<

Link to comment
Megosztás:

Amúgy most vasárnap délután a helyi coupe-sok szerveznek egy kis összejövetelt Orfűn, az egyikőjük nyaralójában sütögetéssel egybekötve. Nincs kedve valakinek eljönni? Én valószínűleg kinézek. Most tervezgetik a dolgot, csak pár emberről lenne szó.

De nekünk nincs is coupénk! Mondjuk Orfűre lehet, hogy kikocsikáznék, bár asszem másnap vizsgázok. De mikor nem? Tegnap is vizsgáztam, ma is fogok.....

Link to comment
Megosztás:

De nekünk nincs is coupénk! Mondjuk Orfűre lehet, hogy kikocsikáznék, bár asszem másnap vizsgázok. De mikor nem? Tegnap is vizsgáztam, ma is fogok.....

Monfondir sem MOTE tag, mégis eljött az Insignia-s és a Leterum-os találkozónkra. :lol:

Na, akkor Te már felvetted a fordulatot (vizsgák tekintetében legalábbis), a Zasszony még csak melegíti a mocit. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ma végre felállítottuk Brezsyvel a lányom hintáját. Sztem csütörtökön medence állítás lesz <_< Ha minden igaz, Július első hétvégéjén nálunk rendeznénk egy újabb talit. addigra kész lesz a csúszda is, ahonnan lehet majd ugrálni a medencébe. De csak a gyermekébe :lol:

Inkább a hónap második felében csináljátok, ha lehet. Május utolsó hétvégéje kadettalálkozó. És következő héten nem biztos, hogy lesz pénz rohangálni ide-oda.

A másik, hogy lehetne talán egy balatoni talit is csinálni a nyaralónknál. Sátras házas sütős főzős buli.

Link to comment
Megosztás:

Inkább a hónap második felében csináljátok, ha lehet. Május utolsó hétvégéje kadettalálkozó. És következő héten nem biztos, hogy lesz pénz rohangálni ide-oda.

A másik, hogy lehetne talán egy balatoni talit is csinálni a nyaralónknál. Sátras házas sütős főzős buli.

Hát ha mégis július, akkor az jó. A Norbi tudatalattimba zavart. <_< :lol:

Majd ha úgy esik kell egy időpont Balatonra is. Az közelebb van az lehet júliusban. :lol: :lol: De tényleg. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.