Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Na itt vannak a képek! Egész jól ment a járgány. Már majdnem mindenre elég ez a 160 Le. Kár, hogy nemjött senki. Egyébként a zöldkártya, műszaki is elég olcsó itt.(7+18e)

Kár, hogy nem értem rá :lol:

A képeket meg próbáld meg újra! Vagy csak én nem látom? <_<

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem ma a Kadettet, annyi lyuk van rajta mint egy ementáli sajton. Sajnos nem volt nálam a fényképezőgép, de ha legközelebb meglátogatom akkor viszem. Azt mondta a srác annyira nem szar mint ahogy kinéz, olyan helyen nincs elrohadva ahol nem várta volna! Most azon gondolkodik, hogy miként faragjon másik ívet hátra, mert az eredeti(már amúgy is szélesített) erősen korlátozza a kerék szélességét. Adtam neki pár ötletet, de végül is rábíztam a dolgot. Ő sem ma kezdte, volt neki pár alaposan átszabott autója.

Link to comment
Megosztás:

Omegával megyek, nem kamionnal <_<

Ami kéne az beférne abba is bőven, de úgy néz ki megoldódott. Amúgy a srác akitől veszem Gelko, gondolom nem kell bemutatni. Tudtam, hogy valahonnan ismerős a neve, de mikor mondta, hogy jó pont, hogy MOTE tag vagyok, mindjárt megvilágosodtam! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lomha, akkor nem kell elhozni semmit? Amúgy Gelkoval sztem összefutok Vadkerten.

Tudja vki, hogy Tivadarék mennek Vadkertre? Mert nem fizették be a zsét.

A Lomha nem fontos, az én cuccomat ne felejtsd el! :lol:

Ha a Tiu-ékra gondolsz, ők mennek a lista alapján. Legalábbis a pénzt befizették. Ez a bagázs a "Tiv" Tivadart annyira nem ismeri, ha őrá gondolsz <_<

Link to comment
Megosztás:

A Lomha nem fontos, az én cuccomat ne felejtsd el! :lol:

Ha a Tiu-ékra gondolsz, ők mennek a lista alapján. Legalábbis a pénzt befizették. Ez a bagázs a "Tiv" Tivadart annyira nem ismeri, ha őrá gondolsz <_<

Mi az, hogy "bagázs" bameg??? Ez egy igen magasan frekventált úri társaság! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lomha, akkor nem kell elhozni semmit? Amúgy Gelkoval sztem összefutok Vadkerten.

Tudja vki, hogy Tivadarék mennek Vadkertre? Mert nem fizették be a zsét.

Nem tudom, most Gelko bonyolítja az életem, mert nem Budapesten vannak a cuccok, hanem Ócsán. Örültem, hogy végre valakivel el tudok menni a cuccokért, de a két szép szememért nem fog estig várni és kerülni 50km-t. Mennyi hely lesz az Omegában? <_<

Link to comment
Megosztás:

Lomha, akkor nem kell elhozni semmit? Amúgy Gelkoval sztem összefutok Vadkerten.

Tudja vki, hogy Tivadarék mennek Vadkertre? Mert nem fizették be a zsét.

Most indulunk :lol:, majd ott összefutunk. <_<

Ahogy Norbi is linkelte, már fizettünk.

Azért visszanézve a fórumot, több jelentkező volt másfél hónapja.

Még MEDITERRÁN tali is szóba került, ... hiába válság van. (nekünk is) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most indulunk :lol:, majd ott összefutunk. <_<

Ahogy Norbi is linkelte, már fizettünk.

Azért visszanézve a fórumot, több jelentkező volt másfél hónapja.

Még MEDITERRÁN tali is szóba került, ... hiába válság van. (nekünk is) :lol:

Az elején mindig több a jelentkező, mint a végén.

Emlékeim szerint a meditterrán tali úgy került szóba, hogy mivel lesz ez a soltvadkert, akár egybe lehetne kötni a kettőt. Mert aki megy erre, az valószínűleg nem tud eljönni még egy másikra. Sajnos a május már vizsgaidőszak, úgyhogy nálunk, és a Dokikánknál ez már nem az igazi.

Én nem mondtam biztosra, hogy megyek, de még a múlt hétvégén is úgy volt, hogy van rá esély. Sajnos nem jött össze :lol:

Aztán érezzétek jól magatokat!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.