Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Várjatok, a felmelegedés csak pénteken jön. Nemtom mit gondolhatnak mások az itt folyó közvetlen beszélgetésről. <_<

Hát az engem konkrétan pont nem érdekel, hogy mit gondolnak mások. És a felmelegedés csak Győrben jön pénteken, ide már megjött! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja, persze! Csak eddig nem volt az ínyedre való téma! <_<

Amúgy jó az új avatarod!

Minden rendben a vassal? Meg a sulival?

Ja minden rendben van leszámítva a vizsgaidőszakot(11 vizsga), meg a konferenciát, amin elő kell adnom, meg, hogy másodszorra is eltört a Sachs Supertouring lengéscsillapítóm. Veled? Mostanában nem nagyon látlak furikázni a kocsival

Link to comment
Megosztás:

Ja nagyon fontos! Egész 7 végén nyílt 7vége van a Zengőben.

1. opció: ingyen átvizsgálás

2. opció: ingyenes külső/belső takarítás <---asszem én erre szavazok

Miközben ezeket csinálják autótesztelés. Én pl. szo. 13:00-kor megyek Astra GTC OPCline 1.6 Turbót tesztelni.

Na, rögtönzött találkozó? Vagy csak simán aki jön szóljon!!!

Link to comment
Megosztás:

Ja minden rendben van leszámítva a vizsgaidőszakot(11 vizsga), meg a konferenciát, amin elő kell adnom, meg, hogy másodszorra is eltört a Sachs Supertouring lengéscsillapítóm. Veled? Mostanában nem nagyon látlak furikázni a kocsival

Supertouring lengéscsillapító? Minek neked ilyen?

Velem semmi különös. Csalódnom kellett egy 2 újabb "szakember"-ben is <_<

Pedig furikázok minden nap, csak mostanában már a másik irányban.

Link to comment
Megosztás:

Ja nagyon fontos! Egész 7 végén nyílt 7vége van a Zengőben.

1. opció: ingyen átvizsgálás

2. opció: ingyenes külső/belső takarítás <---asszem én erre szavazok

Miközben ezeket csinálják autótesztelés. Én pl. szo. 13:00-kor megyek Astra GTC OPCline 1.6 Turbót tesztelni.

Na, rögtönzött találkozó? Vagy csak simán aki jön szóljon!!!

Szólhattál volna egy kicsit előbb is, te protekciós!

A szombatom teljesen foglalt, vasárnap meg Barcson leszek. Pedig egy kocsitakarítás jól jönne. De időpontot már úgyse tudnának adni, úgyhogy mindegy.

Link to comment
Megosztás:

Szólhattál volna egy kicsit előbb is, te protekciós!

A szombatom teljesen foglalt, vasárnap meg Barcson leszek. Pedig egy kocsitakarítás jól jönne. De időpontot már úgyse tudnának adni, úgyhogy mindegy.

Tegnap tudtam meg én is! Egyébként még van hely. Bár mondjuk, ha ennyire elfoglalt vagy...

Majd csinálok képeket a gépről.

Link to comment
Megosztás:

Amiről már írtam: a morcosítást, és utána a fényezés

ja igen beugrott . sajnos eléggé nehéz jó kasztnis embert találni . meg aztán sokuk úgy van vele hogy ezek öreg vackok aztán minek annyi sz@rakodás vele .

örüljünk hogy hozzá méltóztatik egyáltalán nyúlni .

nekem is volt kasztnis projektem az E kadetten szerencsére jó lett . vártam is mondjuk 3 hétig <_< pénzről nem is beszélnék ....

(krosszériás ónnal lett feltéve minden új elem tehát rozsda elvileg kizárva később. majd utána vastag viasz a résekbe. remény remény :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Akkor most miért cseréled el? <_<

szia! :lol:

nem nem! az nem az amire gondolsz ! az a B a veterán kadett ez meg egy E 5 ajtós :lol: (metál bordó)

ezt nemrég vettem pár hónapja . legyen játékom a nyárra :lol: próbálom szépre jóra csinálgatni ahogy az idő engedi .

a B meg nincs nagyon hsználva mert se idő se kedvem hogy kibányásszam a garázsból . majd talán .....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.