Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Ha az aktuális Lagunával mentél, remélem nem küzködtél a hányingereddel, mert sztem eléggé elqrták az elejét <_<

Lomha. Sztem a többi rész nem fog ilyen könnyen menni :lol:

Azt tudom, ha még fizetnének is, akkor sem költöznék betondzsungelbe. Inkább vágom hetente a füvet, vagy veszek kecskét :lol:

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén mentem egy 6 sebességes 2.2 dci-s Lagunával. Sajnos csak hideg motorral, és lakott területen belül (nem volt rajta kötelező :lol: ). A 150paci egész jól rángatta a verdát. Rohadt kényelmes volt :lol: . Tankolni (9-11 lityi városban) és szervizeltetni viszont nem szeretném <_<

A dci-k elég jól mennek, haveromnak egy 1.5dci Clio-ja van és az is nagyon húz. De az alkatrész az tényleg horror, mondjuk minden franciához az.

Link to comment
Megosztás:

Látom beindultatok! <_<

Lomha! Jó az új avatarod! Ilyesmi a terv?

Igen, ilyesmi lesz, csak én matt színt tervezek és kicsit élénkebbet. Tegnap lefestettem a műanyag kárpitokat feketére, de sajnos van pár törött amiket pótolnom kell. Meg a szőnyegem hányadék, de abból találtam szép feketét. Nagy mákom van, mert van a Kadett Klubon egy srác aki most bontott egy szép állapotú németből hozott Kadettet, és én voltam az első aki lecsapott rá, úgyhogy még válogathatok. A kárpitozás is készül a saját kárpitosunknál(a lakástextil előnyei). Meg van itt Siklóson egy arc aki csak tetőkárpitozással foglalkozik, Ő is megtekintette már és azt mondta rittyent bele valami szépet. Úgyhogy haladunk vele, hála Istennek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.