Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Lányom ma nézte a tévét. Anita számítógépezett. Egyszercsak: Koja Koja Koja. Ani odanézett a tévére, és egy kopasz, nagyszakállas bácsi volt a tévében. Ekkor jött rá, hogy Kojakra gondolt. Azt mondta, hogy szereti Kojakbácsit :huh:

Reméljük még változik az ízlése, én szurkolok... <_<

Link to comment
Megosztás:

Ja. Ma válaszolt a biztosító. Szerinte 680e-ret ér a kocsim, és 396e-ret fizetne a kárra. Azthiszem ezt nem hagyom ennyiben <_<

mond meg a kár kalklátornak hogy az ő kocsija is megér neked egy százast ! van egy telefonod , és az őkocsija százat ér majd a piacon persze majd darakbokban kicsit többet de azt majd egy pesti pince bontó kaszírozza be apránként :huh:

most így fáradtan nincs jobb ötletem de sajnos szárazan reálisan átgondolva tényleg ennyi az ára a "halpiacon" az persze más kérdés,, hogy a mi szemünkben sokkal többet ér!v és ezt szerintem sokan mások is osztják majd .

pl. az Mini amit összetört egy károkozó (asszem mini) no azt a biztosító kicsi pénzre taksálta és szotyit akart fizetni a gazdinak akinek a kocsi a szive csücsikéje volt természetesen .

no erre a tulaj meg lobogtatta mán hogy azé ez nem egy harminc X éves valami , ha nem egy olyan állpotú autó ami a veterán autó motor magazin címlapján is szerepelt ! erre a biztosító persze mingyár másképp számolt . meg némi belátás után elismerték hogy ez tényleg nem egy hétköznapi valami már és muzeális értéket képvisel vagy ilyesmi valami .

szóval ennek fényében voltak hajlandóak csengetni többet a pórul járt szerető tulajnak .

(valahol ezért is csináltattam meg a muzeálist a vén kadettra ....)

Link to comment
Megosztás:

Írtam az ügyintéző hölgynek. Kikerestem a hasznaltauto.hu-ról a hasonlókat 3 bontásba: 1994. ; 1994-1997; 1994-1999; Elég húzós árak jöttek ki átlagra: 1050e; 959e; 1151e. Azért az MV6 nem egy mezei Omi, amit olcsón megkapsz. Megírtam, hogy amit ők ajánlanak nem tudok másikat venni, mert nincs Mo-on.

Link to comment
Megosztás:

Írtam az ügyintéző hölgynek. Kikerestem a hasznaltauto.hu-ról a hasonlókat 3 bontásba: 1994. ; 1994-1997; 1994-1999; Elég húzós árak jöttek ki átlagra: 1050e; 959e; 1151e. Azért az MV6 nem egy mezei Omi, amit olcsón megkapsz. Megírtam, hogy amit ők ajánlanak nem tudok másikat venni, mert nincs Mo-on.

Sógor, ha menni kell :D :D :lol: szólj megyünk.Hozzuk a "bepipázott feketéket feszítővassal, hegesztőpisztollyal" :huh: <_<

Link to comment
Megosztás:

Ez jobban bejön, mint a korábbi kétkerekűd :huh:

Nem mintha motoroznék, de ha úgy lenne ez már szóba jöhetne.

És milyenek voltak azok a feltételek, ha nem titok? <_<

Úgy volt a sztori, hogy tegnap felhívott egy jóbarátom, hogy mennyire vagyok bevállalós? Hát mondtam neki, hogy eléggé főleg ha barátokról van szó. Erre közölte, hogy arról lenne szó, hogy le kéne hozni a régi mociját(ezt a Hondát) Pécsről, mert ő vesz másikat és 1 seggel két paripát nehéz megülni. A bevállalósság persze arra vonatkozott, hogy nincs jogsim! Mivel Pécs és Siklós között sosem láttam rendőrt, belementem. Hazahoztuk a vasakat, ő az újat, én ezt. Kb. 5 km. után már szerelmes voltam a gépbe és láss csodát, mikor hazaértünk a barátom első kérdése az volt hozzám, hogy "jól áll neked, nem kell?Hisz mindig akartál egy ilyet". Erre jött a szokásos "csóró vagyok"duma.És akkor azt mondta, hogy "Tibikém, engem nem érdekel, hogy milyen részletekben és mikor fizeted! Olyannak akarom eladni akinél tudom, hogy jó helyen lesz és nálad jó helye lesz"! Jól lerövidítve ennyi, győztem hálálkodni. Pedig nem milliomos vagy ilyesmi, tudta volna hova rakni a pénzt ha egyben kapja. És ráadásul nagyon baráti áron adta oda. Nagyon nagy szerencsém volt.

Link to comment
Megosztás:

Az a Star szinte a cicás topikba illene.

Ma voltam a biztosítóba és benyújtottam a bérautó számlát: bruttó 336e. Egy 2.0 TDCI mondeot béreltem. Asszem maradok a benzines Ominál <_<

Kiderült, hogy a biztosító által fizetett 396e-ben benne volt 31e ft, ami a tréler kifizetése. Ezek szerint az autóm 640e forintot ér. Kár hogy ennyiért nem kapni semmit.

Link to comment
Megosztás:

Az a Star szinte a cicás topikba illene.

Ma voltam a biztosítóba és benyújtottam a bérautó számlát: bruttó 336e. Egy 2.0 TDCI mondeot béreltem. Asszem maradok a benzines Ominál <_<

Kiderült, hogy a biztosító által fizetett 396e-ben benne volt 31e ft, ami a tréler kifizetése. Ezek szerint az autóm 640e forintot ér. Kár hogy ennyiért nem kapni semmit.

Ezt a kibaxást! Hogy rohadjanak meg!

Link to comment
Megosztás:

hol az a Hooooondáás ! :D Klassz moci bakkker ! mehetek vele egy kört majd? ha összetröm ígérem kifizetem .

Kori ! ezek ilyenek ! genyók ! ki kell húzni mindent belőlük ! a fene jó dolgukat meg a lehúzós üzletpolitikát , meg amivel számolnak az szoruljon a seggükbe .....

más téma : van ez a vecim ez a rozsda patkány . csináljam meg , vagy ne csináljam meg.... hm.... szeretek vele menni asszem ezt elmondhatom így kb. ezer kilóméter után <_<

és fehér is :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.