Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Egy kicsit későn észleltem a jelzésedet, de már más a program ma estére <_< :D

No meg, én sem szeretnélek megzavarni a koleszos kalandozásaidban. :huh: A Laterum koli jó kis hely! :D

Ja, a kársztájlingos tali holnap este lesz, ha olyan jeles személyiség, mint az előttem szóló is tiszteletét teszi ott, akkor még talán én is kinézek. :D

Asszem kimegyek, legalábbis elindulok. Aztán, ha nem fgoy ki a benya a kútig, akkor sima ügy lesz. :lol: :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Valóban júli 3-án tartom :huh:

Én tegnap védtem a nemzetgazdaságot. Esélytelen lett volna bármilyen míting is.

látod te legaláb dolgozol ! nem mint ezek a naplopóók :D ráérnek itt irogatni meg minden csibészség ugyi :D

voltam ma a TV toronynál (nem öngyilkos akartam lenni) ott volt sok szép autó is a parkolóban de sztem mi ketten Kojakkal arattunk a szakadék autóinkal :lol:

már ha szabad így mondanom ... szóval voltak szebbek is ! :D bár nekünk ez a kedves <_<

volt egy Trabi ami nekem nagyon flesselt :D gecijónézettki :P

Link to comment
Megosztás:

voltam ma a TV toronynál (nem öngyilkos akartam lenni) ott volt sok szép autó is a parkolóban de sztem mi ketten Kojakkal arattunk a szakadék autóinkal :D

már ha szabad így mondanom ... szóval voltak szebbek is ! :D bár nekünk ez a kedves <_<

volt egy Trabi ami nekem nagyon flesselt :D gecijónézettki :D

Te is voltál? :huh:

Ha ezt tudom, akkor ... , akkor még jobban sajnáltam volna, hogy nem tudok menni. Pedig akkor még egy lepukkant Opel-lel több lett volna, a sok csilli-villi fosvágennel szemben :lol:

Amúgy jó sokan voltak? Elvileg több, mint 30 autónak kellett lennie (inkább 40).

Link to comment
Megosztás:

Te is voltál? :huh:

Ha ezt tudom, akkor ... , akkor még jobban sajnáltam volna, hogy nem tudok menni. Pedig akkor még egy lepukkant Opel-lel több lett volna, a sok csilli-villi fosvágennel szemben :lol:

Amúgy jó sokan voltak? Elvileg több, mint 30 autónak kellett lennie (inkább 40).

kinéztem de csak mert Kojak is jött oszt előtte csörgetett jelezte hogy megy oda :D

jól megnézte a vasamat és fogta a fejét ezerrel mikor alá nézett <_< rozsdapatkány!!!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.