Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Kojak a szlalom első körében miért állt le a kocsid? Most nézem a képeket, és beugrott (törnek elő az emlékek :lol:), hogy látom, lassulsz, hang nuku, és elkezdek futni, utánam meg még vagy három ember, üvöltök, hogy maradj benn, és végigtoltunk. :lol: Szóval ott mi történt?

Más: Hening, bocs a péntekért, de iszonyat szar az arcmemóriám. Hogy mások is értsék: Pénteken beestünk Hajniékkal, épp a házakat intéztük, és roppant mosolygós, barátságos ember üdvözöl és érdeklődik, én meg udvariasan válaszolok neki, aztán lehet, hogy pofátlanul, de leléptem, mert ment a csapat. És csak később tudtam meg, hogy ez a kedves ember Hening, akinek az arcát naponta legalább négyszer látom az Xfire-ben. Nem baj, mostmár megjegyeztelek egy életre! :lol:

A süti isteni volt, nejednek arany keze van. :D

Az emlékezetemről egy utolsó mementó: Bogit pl. állítólag négyszer kérdeztem meg, hogy a kisbabája fiú lesz-e, vagy lány? Már tudom, hogy fiú! :D

Igazán nincs miért bocsánatot kérned. Lehettem volna egy kicsit konkrétabb én is. :D

De annak azért örülök, hogy ízlett a süti, no meg a sör. :D

Link to comment
Megosztás:

ja . Karcsi vasárnap reggel hamar léptetek asszem mert nem is találkoztunk az nap ,,??.. vagy annyira "flesseltem" még az előző estéket?? :lol:

nem tagadom kicsit itókáztunk a sátorban is ,,meg aztán másnap a kecóban nyomtuk a sörségeket höhö :lol:

Korán leléptünk, mert ma meg Bp-re kellett mennem, de Babuéknak sikerült köszönnünk. Más meg még aludt a környékünkön. :lol:

Áfonyáéktól, és BKoritól is sikerült még elköszönni. :D

Jó volt mindenkivel találkozni, tényleg jó lett volna már pénteken menni.

Karcsinak külön köszönet, hogy befogadtak, és a kókuszos süti ismét rendkívül finom volt. :D

Igazán nincs mit. Nyugodtan használhattátok volna a fürdőt is, meg a másik szobát is.

Link to comment
Megosztás:

HEllós.Na én vagyok Kori sógora.Üdv mindenkinek.Ehhez még hozzá tartozik, hogy én örjöngtem a csatt után, Kori meg halál nyugott volt(mint 1 levél Xanax után), majd közel álltam a könny csorgatáshoz, mikor megláttam az Omi hátulját(nyomi Omi :D ).Amit sikerült vennünk utána egy bordó 3.0 MV6 fullos 1995.10-i.Most tervezem az autó "elgázosítását".Ja és Omi tanulása az alapokról indul nálam, így szívesen veszem majd a szakértelmeteket problémáim megoldására.o+a

e8-orig_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

23-orig_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szia brezsy!

Bocs, hogy bemásoltam ide a hozzászólásodat, csak gondoltam "bemutatlak" a Mediterrán szekció tagjainak. Mármint azoknak, akik nem ismernek (mint például én) :lol: .

Látom a kori végigfertőzi a familiát! MV6 forever! :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

hájjj !

láthattam én ezt a vasat Mohácson ? :lol: vagy sok bort ittam ma ? :lol:

üdv. itt ! :D

Köszöntem a szívélyes fogadtatást.

2 hete van nálam és Mohács környékén(Dombóvár mellől költözött hozzám a kicsike)Azóta néha begurultam vele a városba.Ja, Sógor megfertőzött, amúgy normális ember nem vesz 3000-es V6-ost.CSAK MI!!!!!!!!!!! :lol: :D :D.Mit kaptam én a pofámra melóhelyen ismerősöktől, hogy ekkora dögöt hülyeség venni,meg leeszi a gatyádat,meg a biztosítás.....etc.De mikor megvizslatták kívül-belül az omit:száj kitát és azóta is úgy van nekik.Ó o+a :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.