Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Köszönöm a bizakodó kommenteket.

1. Norbi nincs igazad, a rendszám nélküi kép még műszaki előtt készült, a másik két kép lényege, h még 2002.08-ban lejárt az utolsó műszakija.

2. Zsolti: igzad van

3. Sanyi igazad van

4. Hening: ha megismersz, majd te is megérted ezeket a hozzászólásokat.

5. Ja és 1.3-as motorral ment műszakira (a motorháztető, meg a hűtő már nincs benne)

És végül a szmálylik: :lol: :D :D :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a bizakodó kommenteket.

1. Norbi nincs igazad, a rendszám nélküi kép még műszaki előtt készült, a másik két kép lényege, h még 2002.08-ban lejárt az utolsó műszakija.

2. Zsolti: igzad van

3. Sanyi igazad van

4. Hening: ha megismersz, majd te is megérted ezeket a hozzászólásokat.

5. Ja és 1.3-as motorral ment műszakira (a motorháztető, meg a hűtő már nincs benne)

És végül a szmálylik: :D :D :D :lol: :lol:

Az lehet, hogy még nem ismerlek, de az eddigi információk, látott videók, stb alapján van némi elképzelésem arra nézvést, hogy milyen sors várhat ezen autóra is. :lol: Én csupán azt próbáltam leírni, hogyha már ennyit dolgoztál rajta, akkor az említett beavatkozás (telifény) igazán mutatós darabbá változtatná a Kadettet. :D De nem az én autóm, a Te tulajdonod, a Te döntésed. :D

Link to comment
Megosztás:

Az lehet, hogy még nem ismerlek, de az eddigi információk, látott videók, stb alapján van némi elképzelésem arra nézvést, hogy milyen sors várhat ezen autóra is. :lol: Én csupán azt próbáltam leírni, hogyha már ennyit dolgoztál rajta, akkor az említett beavatkozás (telifény) igazán mutatós darabbá változtatná a Kadettet. :D De nem az én autóm, a Te tulajdonod, a Te döntésed. :D

Remélem nem érezted, hogy rosszallóan szóltam hozzád, mert nem volt szándékomban. :D

Az én döntéseimet sajnos mindig felülbírálja, a rámjött a nyomni a gázt, a gyorsulni, vagy a gumitégetni. :lol: :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Remélem nem érezted, hogy rosszallóan szóltam hozzád, mert nem volt szándékomban. :D

Az én döntéseimet sajnos mindig felülbírálja, a rámjött a nyomni a gázt, a gyorsulni, vagy a gumitégetni. :D :D :D :D

Talán egy kicsit, de csak egy pillanatra. :lol: :D

Nincs is ezzel semmi baj. Csak tőlem egy kicsit távol áll. :lol: Mármint a gumiégetés. :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Neki csináltad, én meg megcsináltam.

Idén még nem. De télen idul a projekt! Meg most is kimarad nekem a Blitz. De ha véletlen megyek, akkor most te látsz vendégül! :D :D :D

Ne kezd már te is. Te vagy az egyik ember, akire igazán számítottam, hogy végre megint ihatok vele egy jót. Ha jössz lesz helyed. :D :D :P

Ja és amiért azt mondod, hogy nem jössz: :lol: :lol: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Ne kezd már te is. Te vagy az egyik ember, akire igazán számítottam, hogy végre megint ihatok vele egy jót. Ha jössz lesz helyed. :D :D :D

Ja és amiért azt mondod, hogy nem jössz: :lol: :lol: :lol: :D

Úgy látszik a Sanyinak csak a Kadett tali a jó. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.