Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Jelentem még élek, kivégeztem minden vizsgámat, jelenleg a sebészeten gürcölök 0 pénzért, gyakorlat címen. Már a netet is lezsíroztam, úgyhogy újra bekapcsolódok a vérkeringésbe. :lol:

Remélem sokan jöttök a Blitz-re.

Gratulálok a vizsgákhoz! Augusztusra nem is maradt?

A sebészeten nem szeretnélek meglátogatni, köszi a "meghívást"! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Látom kissé nehézkesen, de indulgat az élet megint a fórumon. :lol: :lol: :D :D :D

Megjöttem a szabiról :lol:

Viszont a jövő héten megint megyek. :lol:

Tény, hogy Tiu is, meg mKori is jól eltűnt. :lol:

Gergő viszont visszatért, úgyhogy van orvosi felügyeletünk! :D

Link to comment
Megosztás:

Hali! Én Csak olvasgatok. Ezért nem nagyon írok. Lehet hogy aug. 23.-án felmegyek szemesre remélem minden összejön.

Na, ja. Rólad el is feledkeztem :lol: , olyan régen láttalak itt.

Azthiszem sűrűbben kell néznem az üzeneteket. Most olvastam el a márciusit meg az áprilisit. :lol:

Ha beállítanád opcióként, hogy kapjál e-mail-t, ha pü-d érkezik, akkor nem lenne ilyen gondod. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok a vizsgákhoz! Augusztusra nem is maradt?

A sebészeten nem szeretnélek meglátogatni, köszi a "meghívást"! :lol:

Nem hát! Végre van 1 jó nyaram, amikor nem kell végigtanulni az egészet. Hát ne is gyere a sebészetre, bár már nincs sok hátra ebből a gyakból se.

Szombaton viszont megyek le Pécsre, mert esküvőre vagyok hivatalos.

Link to comment
Megosztás:

Akkor már csa az a kérdés, mennyit kell fizetni érte. Felőlem lehet róla szó, hogy a lakóautóban háljatok :lol:

Tegnap véget ért vaterás pályafutásom. Sztem rámszálltak, és az élő fába is belekötöttek. Teljesen töröltek. Asszem bekaphassák :lol: Majd nejem neve alatt folytatom, ha lesz kedvem szenvedni ezekel a pötsökkel. A szép az egészbben, hogy semmi elérhetőség, cím, telefonszám nincs megadva, amin el lehet érni őket.

Akkor ki is jön a mediterránból Blitzre? És verdanapokra jön vki?

Link to comment
Megosztás:

A színe még jó is lenne :lol:

Csak nekem nem tetszenek annyira az ilyen morcosított hűtőmaszkok :lol:

Mi lesz helyette? :lol:

Vettem egy gyári GSI- maszkot ami jeltelenítve van, nemtom miért de nekem az jobban tetszik! :lol: Amúgy is 10-8 nak ilyen van fent , ez is egy kicsit közbeszólt de inkább az hogy agyári sztem mutatósabb! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.