Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

A Találkozók topicban pont került az ügy végére, végül igazam lett, de ettől nem lesz házunk!

Zsolti, küldj priviben vagy sms-ben számlaszámot, visszautalom a pénzed!

te egy úrvagy és köszönöm ! Korinak akkor légyszi nekem még mindíg nincs számlaszámom :lol: nem érek én arra rá :lol:

marad a sátor vagy Hotel Kadett :lol: nem tudom még . valamit improvizálunk majd ott sztem.

és köszönöm a közreműködéseket urak ! :lol:

Link to comment
Megosztás:

te egy úrvagy és köszönöm ! Korinak akkor légyszi nekem még mindíg nincs számlaszámom :lol: nem érek én arra rá :lol:

marad a sátor vagy Hotel Kadett :lol: nem tudom még . valamit improvizálunk majd ott sztem.

és köszönöm a közreműködéseket urak ! :lol:

Hát szívesen!

Nem tudja valaki, a visszautaláshoz is kell számlaszám?Vagy azt vissza tudják nézni honnan jött a pénz és simán csak vissza a feladónak?

Link to comment
Megosztás:

Vagy ami a kékből... :lol:

Köszönöm a bizalmat uraim. :lol: :lol: :lol:

Először csak a msáodok szállt el, aztán után a maradék 4 sebesség is. Végül elmentem hátramenetben lehűteni kicsit a motort, de mikor visszértem ráöttem, hogy elfolyt a víz. Szóval a motorral még nem tudom, hogy mi van.

Ja és indulás előtt a tesztelés alatt kiszakadt a bal oldani lengőkar hátsó felfogatása. Jó móka volt este fél 10-kor nekiállni meghegeszteni. De végülis megérte. :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a bizalmat uraim. :lol: :lol: :lol:

Először csak a msáodok szállt el, aztán után a maradék 4 sebesség is. Végül elmentem hátramenetben lehűteni kicsit a motort, de mikor visszértem ráöttem, hogy elfolyt a víz. Szóval a motorral még nem tudom, hogy mi van.

Ja és indulás előtt a tesztelés alatt kiszakadt a bal oldani lengőkar hátsó felfogatása. Jó móka volt este fél 10-kor nekiállni meghegeszteni. De végülis megérte. :lol: :D :D

Te állat! :lol: És még csodálkozol, hogy egyik autód se bírja sokáig! :D

Link to comment
Megosztás:

Jelentem még élek, kivégeztem minden vizsgámat, jelenleg a sebészeten gürcölök 0 pénzért, gyakorlat címen. Már a netet is lezsíroztam, úgyhogy újra bekapcsolódok a vérkeringésbe. :lol:

Remélem sokan jöttök a Blitz-re.

Ne is emlegesd Blitzet, mert csak idegesek leszünk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi, Babuékkal 6-an jövünk. Harc lehet lesz, mert öcsémék nem omival, hanem faterom lakóautójával jönnek, de faházban alszanak. Kiváncsi vagyok, hogy a kempingbe beengednek-e vele felár nélkül.

Verda napokra jön vki? Mi megyünk mindkét napra.

Link to comment
Megosztás:

Mi, Babuékkal 6-an jövünk. Harc lehet lesz, mert öcsémék nem omival, hanem faterom lakóautójával jönnek, de faházban alszanak. Kiváncsi vagyok, hogy a kempingbe beengednek-e vele felár nélkül.

Verda napokra jön vki? Mi megyünk mindkét napra.

faházban alszanak ? akkó nekem pont jó lesz egy lakóautó ! :lol: zimmer frei mit házautóóó ??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Norbi.Ha július 20.-ig kell kifizetni a lefoglalt házat, akkor, hogy fogyhat el 11.-én?A mai nappal lett volna kifizetve!Amit mi lefoglalóztunk az, hogy lehet másé?Ha 20.-ig nem fizetek akkor oké, mondják, hogy "köcsög voltál Lomha, nem fizettél, másnak adtuk"!Meg is érteném!Csak magamat tudom ismételni:Ha 20.-ig kellett kifizetni a lefoglalt(!) házunkat, akkor, hogy fogyhat el 11.-én?20.-tól következő hónap 21.-ig nem lett volna idő kiadni a ki nem fizetett fa házakat, főleg ha ekkora az érdeklődés?

Hát az tény, hogy elég hülyén volt megfogalmazva az egész :lol: .

Másrészről a fórumot sem kötelező olvasgatni, ahonnan esetleg informálódhatna az ember :lol: .

Ha leadtad a rendelést, és a visszaigazolásban nem volt meg a szükséges tájékoztatás, akkor a szervezésben van a hiba.

De most már mindegy, felesleges ezen rágódni. Sajnos ez a hajó (illetve faház) elúszott :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.