Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Sziasztok,

beköszönök ide, mert végülis, most Tolna megyében vagyok.

Láttam, említettétek a tali, ezért kicsit pontosítanék rajta.

juli 26-án délután 15:30-kor lesz a gyülekező a Szekszárdi Tesco parkolóban, ahonnan, ha lesz rá igény, ki vonulunk Sötétvölgybe egyet bográcsozni.

Jah, és a csapat nagyon vegyes felállású autók terén, de az igaz, hogy sok opeles is van köztünk.

De a lényeg, hogy várunk titeket is.

Ha nem haragszotok meg, beszúrom ide is a plakátot.

tali.jpg

Link to comment
Megosztás:

"Örömmel" értesítem az érintetteket, hogy annak ellenére, hogy július 20. volt a szállás befizetés határideje, ELFOGYTAK A FAHÁZAK!!!A Találkozók topicban meg is említettem ma ezt, lehet, hogy nem leszek közkedvelt!Kérdem én, ha leadtam a foglalást már 2 hónapja és közölték, hogy július 20.-ig kell befizetni a pénzt, akkor hogyan fogyhatott el a mi LEFOGLALT házunk 11.-én???Ez már sok nekem, ezek után biztos, hogy nem megyek!!!!!

Link to comment
Megosztás:

"Örömmel" értesítem az érintetteket, hogy annak ellenére, hogy július 20. volt a szállás befizetés határideje, ELFOGYTAK A FAHÁZAK!!!A Találkozók topicban meg is említettem ma ezt, lehet, hogy nem leszek közkedvelt!Kérdem én, ha leadtam a foglalást már 2 hónapja és közölték, hogy július 20.-ig kell befizetni a pénzt, akkor hogyan fogyhatott el a mi LEFOGLALT házunk 11.-én???Ez már sok nekem, ezek után biztos, hogy nem megyek!!!!!

azta büdös kuvvvva ...... na ne má .... ezt ugye nem mondják komlyan ????

Link to comment
Megosztás:

"Örömmel" értesítem az érintetteket, hogy annak ellenére, hogy július 20. volt a szállás befizetés határideje, ELFOGYTAK A FAHÁZAK!!!A Találkozók topicban meg is említettem ma ezt, lehet, hogy nem leszek közkedvelt!Kérdem én, ha leadtam a foglalást már 2 hónapja és közölték, hogy július 20.-ig kell befizetni a pénzt, akkor hogyan fogyhatott el a mi LEFOGLALT házunk 11.-én???Ez már sok nekem, ezek után biztos, hogy nem megyek!!!!!

Mondtad, hogy nem megy a dolog, úgyhogy én már elraktam másfelé a pénzt.

Link to comment
Megosztás:

"Örömmel" értesítem az érintetteket, hogy annak ellenére, hogy július 20. volt a szállás befizetés határideje, ELFOGYTAK A FAHÁZAK!!!A Találkozók topicban meg is említettem ma ezt, lehet, hogy nem leszek közkedvelt!Kérdem én, ha leadtam a foglalást már 2 hónapja és közölték, hogy július 20.-ig kell befizetni a pénzt, akkor hogyan fogyhatott el a mi LEFOGLALT házunk 11.-én???Ez már sok nekem, ezek után biztos, hogy nem megyek!!!!!

Hát, sajnos nem voltál elég figyelmes:

ITT le van írva, hogy a regisztráció még kevés a foglaláshoz, csak a fizetéssel válik érvényessé :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát, sajnos nem voltál elég figyelmes:

ITT le van írva, hogy a regisztráció még kevés a foglaláshoz, csak a fizetéssel válik érvényessé :lol:

Norbi.Ha július 20.-ig kell kifizetni a lefoglalt házat, akkor, hogy fogyhat el 11.-én?A mai nappal lett volna kifizetve!Amit mi lefoglalóztunk az, hogy lehet másé?Ha 20.-ig nem fizetek akkor oké, mondják, hogy "köcsög voltál Lomha, nem fizettél, másnak adtuk"!Meg is érteném!Csak magamat tudom ismételni:Ha 20.-ig kellett kifizetni a lefoglalt(!) házunkat, akkor, hogy fogyhat el 11.-én?20.-tól következő hónap 21.-ig nem lett volna idő kiadni a ki nem fizetett fa házakat, főleg ha ekkora az érdeklődés?

Link to comment
Megosztás:

Ha nem küld szla számot, akkor utald vissza nekem, én pedig rendezem vele. Amúgy tényleg sajnálom, hogy csöcsre futottatok. Sztem is igazad volt, de remélem ezekből tanulva a jövőben máshogy lesz meghirdetve a foglalások rendje. Amúgy a szervezőket is meglehet érteni, mikor ők azon vannak, hogy a tali ne legyen deficites, és minnél előbb szeretnék látni a biztos pénzt. Én idén vadkerttel jártam úgy, hogy megyek, erre kiderült nem lesz rávaló. Két héttel a tali előtt beesett egy kis plusz, azonban akkorra már mást szervezte nekem arra a hétvégére. Tehát lehet hogy vki lefoglalja a házat, de meggondolja magát/nem fizet határidőre, törlik a foglalását, a házat megkaphatná más, azonban a más már elköltötte a rá szánt összeget, esetleg más progit csinált magának, így végül a ház üres marad,a klub pedig bukik rajta. A végeredmény, hogy tényleg félrevezető volt a mail, de a kevés faházra való tekintettel, én is gyorsan utaltam a lét (még úgy is, hogy kölcsönkértem) nehogy lemaradjak. Azonban, ha nem 2 éves lenne a gyermekem lehet inább sátraznék, az sokkal nagyobb buli. Tehát gyertek sátorral! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha nem küld szla számot, akkor utald vissza nekem, én pedig rendezem vele. Amúgy tényleg sajnálom, hogy csöcsre futottatok. Sztem is igazad volt, de remélem ezekből tanulva a jövőben máshogy lesz meghirdetve a foglalások rendje. Amúgy a szervezőket is meglehet érteni, mikor ők azon vannak, hogy a tali ne legyen deficites, és minnél előbb szeretnék látni a biztos pénzt. Én idén vadkerttel jártam úgy, hogy megyek, erre kiderült nem lesz rávaló. Két héttel a tali előtt beesett egy kis plusz, azonban akkorra már mást szervezte nekem arra a hétvégére. Tehát lehet hogy vki lefoglalja a házat, de meggondolja magát/nem fizet határidőre, törlik a foglalását, a házat megkaphatná más, azonban a más már elköltötte a rá szánt összeget, esetleg más progit csinált magának, így végül a ház üres marad,a klub pedig bukik rajta. A végeredmény, hogy tényleg félrevezető volt a mail, de a kevés faházra való tekintettel, én is gyorsan utaltam a lét (még úgy is, hogy kölcsönkértem) nehogy lemaradjak. Azonban, ha nem 2 éves lenne a gyermekem lehet inább sátraznék, az sokkal nagyobb buli. Tehát gyertek sátorral! :lol:

Hát erre jó lenne egy rövidebb határidő és akkor meg lehetne hirdetni a visszamondott házakat. Úgyis lenne rá ember.

Link to comment
Megosztás:

Hát erre jó lenne egy rövidebb határidő és akkor meg lehetne hirdetni a visszamondott házakat. Úgyis lenne rá ember.

Hát igen, nagyon érdekesen volt ez kitalálva!Az tetszett a legjobban, hogy leugattak olyanok akik 3-4 éve MOTE tagok és többször voltak már BW-n!Lehet, hogy nekik evidens, hogy ez ilyen érdekesen működik de nekem, aki február óta tag és sosem volt BW-n azért annyira nem!Dumálni könnyű, kicsit belegondolni más ember helyzetébe már derogál!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.