Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

egy ismerősöm küldött egy képet, hogy ő ez alapján kezdte el a tervezést... (bár sose fejezte be sajnos, egy baleset miatt)

linkelem csak: http://img0.tar.hu/vmuki/img/33083611.jpg

azt irta a kép mellé, hogy :

"minden látszik, ami számít és nem számít.

jobb oldal, az eredeti lámpa magassága

bal oldalt is, meg hogy az astra lámpa itt tovább nyúlik

díszrácsnak(?) az alja meg lejjebb van pár centivel

kicsit más a moci tető íve"

én ezt kaptam ma emailben, gondoltam megosztom veletek is.

Link to comment
Megosztás:

ezt a részét nem tudom...

ha abból indulok ki, hogy más a moci tető ive (ami bal oldalt látszik is) ahhoz sztem más oldalsó elem is kell, meg lehet hogy csak én emlékszem rosszul, de mintha a kerékjárati ív (vagy minek nevezzem) íve is más.

de nem tudom.... két ünnep között otthon leszek, és akkor tuti beugrok a szerelőbácsinkhoz és jol megérdeklődöm a témát, mit kellene és meddig és miért

Azért írtam, hogy csak kezdte a tervezést, mert kb 3 napra rá összetörte az autót, aztán meg már alapból Astrát vett. Ő ennyit tudott segíteni, de már úgy érzem ez is egy nagy löket :(

Link to comment
Megosztás:

Az, hogy az Astra GSI lökös faragás nélkül felmegy a Kadettra neked nem sugall semmit? :(

de, épp ezen gondolkodtam...

ma beszéltem haveromékkal és egyelőre félre van rakva nekem az autó

persze addig, amig valaki nem ad érte 100eFt-nál többet

rtomi:

nézz körül itt, hátha látsz valami érdekeset: Kadett E képgyűjteményem

van fennt egy irmscher katalogus és ha irsz egy mail címet, akkor küldök két rieger es pdf-et (1-1 oldal)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.