Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

így már értem :( teljesen jó ;)

Hellóka!

nekem meg felment 7.96-ra, M3pályaharccal.

(téligumi, bár méretben ugyan akkora, és mosmár át lett rakva az oktándugó 95-re)

nem vészes, de volt már kevesebb is, hasonló hazsnálat melett...

veszek légszűrőt, meg 98-ast, és próba.

remélem lehet ezen javítani, így nem valami gazdaságos. (bár a tartalék és az érzés kárpótolhatna, de a fizetésem is tavalyi....)

Link to comment
Megosztás:

mert poén..benne van a 80as évek minden szörnyűsége :) igaz így elveszíteném az egyik leghasznosabb rakodóhelyemet de nem baj :(

feltéve ha jó az asconába..... :(

Majd,ha a garázsban járok megkeresem. ;)

Csak ne legyen hideg mert akkor rosszul látok. ;)

Link to comment
Megosztás:

Valakinek megvan a 2006 05. havi Flash Opel Scene?

Érdekelne belőle az a szürke E Kadett Astra F fronttal, ha valaki beszkennelné, akkor azt nagyon meghálálnám.

Kérdésem, hogy érdemes-e ilyenbe belekezdeni, tehát hogy Astra F vagy Calibra frontot csinálnék neki?

Üdv:

Muki (Colin)

Link to comment
Megosztás:

reméltem, hogy nem csak nekem teccik... :(

azt gondolom, hogy szinte senki nem csinált még ilyet, de esetleg valaki meg tudja mondani, hogy nagyon nagy szívás-e szét vagdosni az elejét így, aztán újra összerakni? Ilyenkor a kaszni merevítése mennyire változik (ha változik)?

Üdv:

Muki

Link to comment
Megosztás:

Valakinek megvan a 2006 05. havi Flash Opel Scene?

Érdekelne belőle az a szürke E Kadett Astra F fronttal, ha valaki beszkennelné, akkor azt nagyon meghálálnám.

Kérdésem, hogy érdemes-e ilyenbe belekezdeni, tehát hogy Astra F vagy Calibra frontot csinálnék neki?

Üdv:

Muki (Colin)

Ezen én is gondolkoztam már... Csak visszatart a pénztárcám! :( Ha megcsinálod lássuk ám az eredményt! ;)

Link to comment
Megosztás:

név: Kadett E sedan-----------------------------Astra F sedan

Hossz:.........4218----------------------------------- 4239

Szél:...........1658-----------------------------------1688

Magasság....1400-----------------------------------1410

Tengelyt:.....2500-----------------------------------2517

Nyomt elől:..1400-----------------------------------1429

Nyomt hát:...1406-----------------------------------1430

Ezt találtam, gondolom a hosz, tengelytáv, és a nyomtáv mindegy. (?)

De úgy érzem az a 1-3 cm eltérés nem sok.

Link to comment
Megosztás:

Á, annyit simán le lehet csalni. Ha azt nézed, oldalanként max 1.5 cm. A nyomtáv picit érdekesebb. Eszerint hátul keskenyebb lenne, mint elől 23mm-el. De ez sem jelent sok mindent. Fél collal szélesebb pacsker hátra, és máris egál. Vagy pogi. De az is lehet, hogy ez a különbség csak a gyári felnik eltérő méreteiből adódik. Ezek csak úgy derülnek ki, ha egymás mellé állsz a két autóval, fogsz egy mérőszalagot, egy füzetet, és mindent töviről hegyire lemérsz és leírsz.

De az én szavamra ne nagyon adj, nem vagyok kasztnis, még csak szakbarbár sem. A lakatosod biztos mindenre tuti választ ad.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.