Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

Egyet igértél nekem is még tavasszal, csak nem jutottam el érte, ahogy Blitzre sem családi és egyéb okok miatt. De ha lesz megint felesleges, gondolj rám :(

Ignisé már nincsen. (egy hónapja nem gyártjuk és nem spájzoltam)

Esetleg SX4-ét majd megpróbáljuk. Nagy különbség nem lehet.

Link to comment
Megosztás:

Amióta fent vannak az új! téligumik azóta ma esett először a hó.

Most sikerült összahasonlítanom a Barum Polaris II-t a régi Michelin Alpin-okkal.

Hát a Michelinhez képez a Barum mintha nyári lenne. :) :(

Nekem más teszt jött ki. Én olyan fajtát raktam fel, amitől elkezdett esni a hó :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Amióta fent vannak az új! téligumik azóta ma esett először a hó.

Most sikerült összahasonlítanom a Barum Polaris II-t a régi Michelin Alpin-okkal.

Hát a Michelinhez képest a Barum mintha nyári lenne. :) ;)

:( jóvan na de nem kerül annyiba mint a michelin ;)

nekem is volt ilyen barumom úgy 4 éve kb. nem volt egy nagy durranás de azért az öreg totojára jó volt :D adtam is neki télen rendesen szegény totojka :(

Link to comment
Megosztás:

nem akarok offolni de Kadett E 92"-es cuccokat árulgatok ilyen kiárusítás félét tartok vagy hogy mondjam ;) korrekt jó cuccok :(

ha netán valakinek valami kellene zaklasson mailben vagy Pü.ben plíííz :)

Hát nagyjából azért írhatnál valamit,hogy mik vannak.

Ami így hírtelen eszedbe jut. :(

Lemosattam ma a kocsit. Kiváncsi leszek meddig tart.

lemosva.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ajtókárpitok, osztottan dönthető háccsóülés, f@sza bőrös váltógomb,Első ködlámpák .

Hótálcás mugiszőnyeg ,belső kilincshez a műa. keret(fekete vagy sötétszürke) Csomagtérajtó zár ami központis.

Baloldalra fűthető tükörlap.

így hirtelen ami érdekelne. :(

A JBL hangszórókat eladtad már? ;)

Link to comment
Megosztás:

Motorháztető világítás kapcsoló?

Motorháztető kitámasztó tövében a műanyagizé? (nekem az törött)

Sárfogógumik?

a sárfogót néztem ! per pill. nincsen nekik !

a müanyag pecek meg,,, na azt meg nézem lehet van még 1 . talán .

a motorháztető pilácsát meg a helyzetjelző dirigálja , annak meg ott lesz a madzagja a kábelkötegből lógva ott a víz vájuban .

Link to comment
Megosztás:

látom Keny dolgozik :) szóval kábrijó bontás van ;)

Ismered a srácot?

Tök normális volt. Hamarabb feladta a cumót mint átutaltam volna a pénzt.

Vettem tőle egy műanyag burkolatot is a csomitérbe. A zárbak körül ami van.

Nemtom,hogy az a csomiajtón lévő szárny,hogy nézne ki a kocsimon? :(

174817_20071125192802.jpg

a sárfogót néztem ! per pill. nincsen nekik !

a müanyag pecek meg,,, na azt meg nézem lehet van még 1 . talán .

a motorháztető pilácsát meg a helyzetjelző dirigálja , annak meg ott lesz a madzagja a kábelkötegből lógva ott a víz vájuban .

A kábel megvan csak a kapcsoló gombja kopott meg egy picit.

Amúgy a multhavi 7,3-ról visszament a fogyim 6,5-literre 100km-en. :( (spórolóssan vezetek )

Link to comment
Megosztás:

Kaptam egy kis leírást a Kadett BC-hez.

Itt van.

Na ez nekem tuti jól jönne, de sajna nem tudok németül. Pont most raktam be a kocsiba hétvégén a BC-t, de szerintem kifogtam, hogy 16 imp-os úthosszjeladó kell neki, a kocsiban meg 6-os van. Számolja a megtett utat, csak irreálisan lassan. Majd a gyári szám alapján megnézem melyik tipusú az enyém... No meg nem is tudtam teljesen bekötni (nincs pl fogyasztás számolás), kértem segítséget az Astra elektromos topikban (a Kadetté halott), de senki nem reagált... És hőmérsékletjeladóm sincs egyenlőre. Tehát az analóg órát lecseréltem egy digitálisra... :(

Link to comment
Megosztás:

Keress bontóban F vagy G Astráét vagy Suzuki Ignisét u.a. . :)

Néztem már pár bontóban, de nemhogy a jeladó, még a lökhárító sem nagyon volt rajtuk... :( Ellenben a Vaterán találtam 1500Ft-ért, te benne vagy ebben, jó ár érte? Mondjuk hőmérő (külső-belső) van másik is a kocsiban (kék illuminátoros háttérvilágítású :( ), tehát nem kifejezetten ez miatt raktam be... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.