Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

Nekem van egy tippem a kupak pótlására. Rendre a gumiszervízekben elvesznek a kupakok. Nekem a 4ből 3 volt meg, mondtam a srácnak már fél év után, amikor anuym ótójával mentem, hogy nem látta évletlenül? Aztán mondja majd szétnéz köztük, mert va dögivel. Köv. alkalommal kezembe nyomott az 1 helyett 2-t. OHHHH Najó, ez egy gyakoribb ATS Cup felni, de azért örültem neki. :-))

Link to comment
Megosztás:

Találtam az egyik aukciós oldalon 1 pár duplaoptikás Senator/Rekord lámpát 6000 forintért, sztem nagyon jó áron van, ha belegondolok, hogy a sima utángyártott új Kadettlámpa darabja kerül ennyibe, ez meg még duplaoptikás is. Bizti sehogysem illik a helyére? Nekem úgy rémlik a Rekord lámpája nem olyan nagy, és ezek szerint kompatibilis a Senatorral...

Link to comment
Megosztás:

Találtam az egyik aukciós oldalon 1 pár duplaoptikás Senator/Rekord lámpát 6000 forintért, sztem nagyon jó áron van, ha belegondolok, hogy a sima utángyártott új Kadettlámpa darabja kerül ennyibe, ez meg még duplaoptikás is. Bizti sehogysem illik a helyére? Nekem úgy rémlik a Rekord lámpája nem olyan nagy, és ezek szerint kompatibilis a Senatorral...

Mit jelent az ,hogy duplaoptikás?

Egyébként szerintem nem jó bele.

Link to comment
Megosztás:

Találtam az egyik aukciós oldalon 1 pár duplaoptikás Senator/Rekord lámpát 6000 forintért, sztem nagyon jó áron van, ha belegondolok, hogy a sima utángyártott új Kadettlámpa darabja kerül ennyibe, ez meg még duplaoptikás is. Bizti sehogysem illik a helyére? Nekem úgy rémlik a Rekord lámpája nem olyan nagy, és ezek szerint kompatibilis a Senatorral...

Én a veteránopelen találtam ugyanilyet, veszprém megyei eladási hellyel, és 25e a pár. Ennyit nem hinném hogy megér. A dupla optika annyit jelent, hogy a H4-es izzó mellett a sarokban van egy plusz foncsor H1-es égővel és az reflektor esetén világít plusszként. De még arra sem esküszöm, hogy a Rekibe bemenne-e, mert sztem azok a lámpák Seniből valók, és annak szélesebb az eleje.

Link to comment
Megosztás:

Blitz Weekenden volt nálam pár darab jeladó de alig birtam elosztogatni.

Pedig az nekem is jól jött volna... :cry: Azon agyalok mivel helyettesítsem.

Nekem van de csak a külsőhőmérő és az óra van bekötve. :(

Hát én nem szeretnék így járni, de egyenlőre nagy esélyem van rá! Illetve még ennyire sem! :P De az óra tuti megy! :D

Link to comment
Megosztás:

Pedig az nekem is jól jött volna... :cry: Azon agyalok mivel helyettesítsem.

Hát én nem szeretnék így járni, de egyenlőre nagy esélyem van rá! :(

Azért van csak ennyi bekötve mert a hőmérő az kellett a többit meg Digit nélkül nem lehet bekötni.

A Digit meg nem igazán tetszik. :P

Jeladót meg sztem bontóban lehet vadászni. :D

Link to comment
Megosztás:

Azért van csak ennyi bekötve mert a hőmérő az kellett a többit meg Digit nélkül nem lehet bekötni.

A Digit meg nem igazán tetszik. :(

Jeladót meg sztem bontóban lehet vadászni. :P

Megegyezik az Astráéval? BC-s Kadettot nem találtam egyetlen bontóban sem a környékemen, az Astrákban meg mindegyikben benne van a hőmérő... Digit meg nálam már be van kötve, bár egy olajnyomásgomba még jól jönne, mert az az én blokkomban nincs benne.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.