Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

bírja az szadizni meg amúgysem szoktad .

(a pü. még mindig nem oké !)

Háááát... Azért hazudnék, ha azt mondanám, hogy lámpánál nem élvezem ki néha, hogy fürge kisautóm van... :unsure: Ha ezt még megdobná 25 paci, lehet még sűrűbben lenne ólom a cipőm talpában! :wacko:

A priváttal mostmár tényleg nem tudom mi van. Kivettelek a barátlistából is, hogy hátha az, de ezek szerint nem. Még egyszer átnézem, de nem állítgattam el semmit...

Link to comment
Megosztás:

Dá céép lett 3 ezeré. :unsure:

Hétfőn műszakizik majd a kocsi.

Hááát... Ez nagyon szép... Mit nem adnék egy ilyen motortérért... :wacko: Én inkább nem rakok be az enyémről képet, nem akarom senkire ráhozni a hányingert! :lol:

Egyébként mi volt 3e? A toronymerevítő? Mert akkor én is vevő lennék egy ilyenre kékben... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tomi nem mondod hogy egy motor mosás 3 rúppó??? :unsure:

én komlyan arra gondoltam mint Crime kartács hogy hát a torony merevítő volt a projekt tárgya :lol:

Pedig annyi.

A merevítő már lassan két éve benne van.

Az volt az első amit beletettünk miután megvettem.

Csináztam képeket a belsőtérről is de nem megy a képfeltölés a szokott helyen.

Na majd holnap.

Jaa nem volt benne mocitér világítás. Ezt nem kell szerelni főleg nem este. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

hát ne olcsó arrafelé akkor ez a dolog ...

moci tér világítás persze nem nagy dolog csak szebb mint a lyuk :wacko:

a torony merevítő tetszik nekem is :lol:

Világításhoz lámpát bármikor szerzek újat amennyit akarok. :)

A merevítő az FK és szettben vettem (köszi Anti) csak az alsót és a hátsót eladtam egy Déwóba.

Ennyiért én is lemosom neked Tomi bármikor! :lol:

Nekem ilyenre sikerült!

Majd,ha Hagáéknál járunk akkor felhívlak. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hát tegnap kaptam egy jó kis deffektet a jobb első gumival. :-(

Pestről hazaérve (nemelég,hogy 1,5 órát álltam az M 0-áson a baleset miatt) még a kerék is ellaposodott.

Elgurultam a benyakútra és felfújtam. ( a pótkereket is) Reggelre pedíg teljesen leeresztett.

A gumis az oldalán talált egy kis lyukat. 1800 Forintért foltozta be. Remélem nem lesz gond vele.

Jövőhéten futómű proyekt.

Első fékbetétek és lengéscsillapítók csere. Remélem menni fog egyedül is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát tegnap kaptam egy jó kis deffektet a jobb első gumival. :-(

Pestről hazaérve (nemelég,hogy 1,5 órát álltam az M 0-áson a baleset miatt) még a kerék is ellaposodott.

Elgurultam a benyakútra és felfújtam. ( a pótkereket is) Reggelre pedíg teljesen leereszterr.

A gumis az oldalán talált egy kis lyukat. 1800 Forintért foltozta be. Remélem nem lesz gond vele.

Jövőhéten futómű proyekt.

Első fékbetétek és lengéscsillapítók csere. Remélem menni fog egyedül is. :lol:

Ha van rugóösszehúzód,akkor nem lesz nagy téma.

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Egy olyan kérdésem lenne, tud e a valaki megbízható szerelőt vagy szervízt érd környékén? 1.2 B opel kadett "88"-as gyújtáskapcsoló problemáját meg egyéb rejtett (remélem nem nagy )problemáját szeretném megnézetni és nem szeretnék feleslegesen fizetni xar munkáért...:lol: és persze ha valaki hasonló "csepp" birtokosa várom szeretettel jótanácsait, tapasztalatait az autóval kapcsolatban.

egy új "csepp" tulajdonos

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Egy olyan kérdésem lenne, tud e a valaki megbízható szerelőt vagy szervízt érd környékén? 1.2 B opel kadett "88"-as gyújtáskapcsoló problemáját meg egyéb rejtett (remélem nem nagy )problemáját szeretném megnézetni és nem szeretnék feleslegesen fizetni xar munkáért...:lol: és persze ha valaki hasonló "csepp" birtokosa várom szeretettel jótanácsait, tapasztalatait az autóval kapcsolatban.

egy új "csepp" tulajdonos

Nem nehéz kicserélni a gyujtáskapcsolót.

Leszeded a kormányburkolatot és alatta van.

Lehúzgálod a csatit (nem lehet összekeverni)és kicseréled. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Még gömbfej lehúzóm is van. :lol:

Itt csak a munkakedvel van gond.

Jaa előbb lettem kész.

Fűthetővé varázsoltam a két Vectra kagylóülést. :lol:

Már csak a villanyászomon múlik mikor köti be. :lol:

Azt tél előtt nekem is bekéne rakni,pedig még a középkonzlba való kapcsolók is megvannak!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.