Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

Köszi meglesz. Egyébként ha minden összejön akkor cserélem az ajtókat a géptetőt. És a sárvédőkkel együtt lefújatom.

Ne haragudj meg de megszeretném kérdezni:

Nem lett volna egyszerűbb,ha a kocsi árához hozzátetted volna azt a pénzt amit ráköltenél és vettél volna egy olyat amibe csak bele kell ülni és menni? :roll:

Tényleg nem kötekedni szeretnék csak érdekel :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ne haragudj meg de megszeretném kérdezni:

Nem lett volna egyszerűbb,ha a kocsi árához hozzátetted volna azt a pénzt amit ráköltenél és vettél volna egy olyat amibe csak bele kell ülni és menni? :roll:

Tényleg nem kötekedni szeretnék csak érdekel :wink:

Na Tomi!És a feeling?Hogy csinálom magamank a verdát?Hm? :P

Link to comment
Megosztás:

Ez az azért van, hogy szolgáljon szöveg pedig valahol igaz. Nem te vagy az autóért, hanem az autó érted. Igaz, neked gondoskodnod kell róla, hogy szolgálhasson, de ennyi.

Amúgy Robi vazz, mi lenne ha nem fórumoznál, hanem .... tudod ...

Engem is érdekel a válasz Tomi kérdésére!

Link to comment
Megosztás:

Imént kollégával beraktuk a jobbelső lámpát a törött műanyagú helyére az E-be. Hálából felrúgtam a kávéját :oops: Jól világít rajta minden. A másikat csak azért nem raktuk bele, mert tiszta sziloplast a teteje, azt még otthon levakarom vhogy. Bár nemtom hogy, mert félek, hogy a csavihuzi összekarcolja. Szegény autónak isszonyat rossz állapotban van az eleje, mind2 lámpa bibis (mostmá csak az egyik), a lökős is szarul áll, és a zárhíd is összevissza van b*szva. Ráadásul baloldalon elvált a sárvédőtől.

Hát ezért érdekes különösen, hogy megéri-e venni egy romot, és azt felújítgatni, vagy egyből egy jó állapotút venni. Legközelebb én már inkább a jó állapotra fogok törekedni, az biztos!

Link to comment
Megosztás:

Eeegen, mondjuk az a 100as tényleg jól hangzik. Így érthető.

Tegnap lekapargattuk a szilót a lámpáról, de sajna rossz a műanyag része. Megpróbáltuk a lámpát leszedni a műanyagról, de eddig sikertelen volt. Eléggé fel van rá rakva, elképzelésem nincs, hogy hogy lehetne leszedni. Max ilyen 5 mm -es fejű csillagcsavihuzis krovával vagy nemtom.

Link to comment
Megosztás:

Van a lámpa. A lámpa hozzá van fogatva 2 pöcökkel (amikben csavar van) meg egy csavarral egy műanyag kerethez, ami két bigyó és 2 csavar közreműködésével megy fel a kasztnira. Namost én ezt a műanyagot próbáltam leszedni - sikertelenül. Elképzelésem nincs, hogy hogy lehetne anélkül hogy széttörjem.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Van egy 86-os E Kadett-om.

S olyan jelenség lépett fel, hogy menet közben egyenesen haladva, vagy jobb kanyarban folyamatos búgó hang jön elölről, de bal kanyarban elhallgat.

Csapágy lenne? S ha nem, mi lehet? Mibe fájhat ezt megcsináltatni?

Köszi előre is...

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Van egy 86-os E Kadett-om.

S olyan jelenség lépett fel, hogy menet közben egyenesen haladva, vagy jobb kanyarban folyamatos búgó hang jön elölről, de bal kanyarban elhallgat.

Csapágy lenne? S ha nem, mi lehet? Mibe fájhat ezt megcsináltatni?

Köszi előre is...

Valószínű a csapágy lesz a bűnös :roll: :roll:

Link to comment
Megosztás:

Valószínű a csapágy lesz a bűnös :roll: :roll:

Nekem mióta megvan a kocsi ilyen a jelenség... Cseréltünk csapágyat, de nem az volt... Sztem először próbálj meg egy futóműveshez elmenni, és beállítani a kereket... Én nem tudom nekem mi okozhatja ugyanezt a jelenséget, de már nem foglalkozom vele. :P

Valószínű mivel törve volt az enyém az előző tulaj által, valami elmászott, és emiatt nem tökéletes a kerék valamelyik beállítása... de a gumit nem eszi... 2000/min felett meg elnyomja a hangot a hátsó dob :D:D

Az ára 1 csapágynak ha jól emléxek 5000 HUF volt...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.