Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

Üdv

Valaki meg tudja mondani, hogy a 13NB motorhoz való termosztátnak mekkora az átmérője miliméterben? Múltkor a sajátomhoz akartam venni a boltban, és mikor be akartam tenni, akkor jöttem rá, hogy nem bele való (nagyobb az átmérője), pedig lediktáltam a pontos adatokat a boltban. Most egy cimborának kellene, és nem akarok vaktában vásárolni, hanem lemérném tolómérővel még a boltban.

Előre is kösz

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy (5 ajtós) Kadettbe hátul milyen fajta hangszórók valók a gyáriak helyére? A régiek már nincsenek meg, így nem tudom.

A hátsó szélvédőmön már csak 2 fűtőszál működik a 15-ből, az autóüveges szerint már nem érdemes megcsináltatni szálanként, mert el van öregedve az egész. Csak gondolom a bontottal sem biztos, hogy jól jár az ember.

Link to comment
Megosztás:

A hátsó szélvédőmön már csak 2 fűtőszál működik a 15-ből, az autóüveges szerint már nem érdemes megcsináltatni szálanként, mert el van öregedve az egész. Csak gondolom a bontottal sem biztos, hogy jól jár az ember.

Valamelyik fórumon volt, hogy lehet elektromos boltban vezető festéket kapni és így javítható

Link to comment
Megosztás:

Nekem is elkéne egy normális moci. Ki van a t*k*m a dízellel meg a baromságaival. :D Mondjuk ez nem villogott hanem keményen csattogott egy kicsit. A csodába vele...

Link to comment
Megosztás:

nem is mondta senki :lol:

az enyémnek meg kopog a futóműve...meg ma elöször felvillant a Check-engine, világított kb fél percig majd elaludt...ugyanilyen volt pár hete a tiéddel is, még nem lett kivillogtatva

Vazze, amortizálod.... akkó nem is kell. :D :D :lol:

Meg a rendszáma is páros.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor a Kadettet, úgy általában, húzzam ki a listáról?

nem tudom :D

a kadett jó autó arra h olcsón elmenj A-ból B-be....nem ázik be meleg van benne, szól a zene, keveset fogyaszt :lol: és olcsón megveheted

nem tudom h jobban rohad-e mint egy hasonló korú más opel, de az ascona tartósabb az biztos

amikor én megvettem az enyémet úgy voltam vele ha 2 évig (amíg műszaki van ) komoly gond nélkül kibírja akkor jó. 2 éven belül nem fog úgy elrohadni h ne lehessen használni,max itt egy hólyag ott egy lyuk....

Link to comment
Megosztás:

Semmit, használtam...

Alapvetően ugye téli autónak használom, csak városban, rövid (2km-es) utakra, és egészen idáig lusta voltam kapargatni a jeget a szélvédőről reggelente, inkább megvártam amíg leolvad, addig alapjáraton járattam az autót. Esetenként 20 percig is akár. Így jött ki a 12 literes fogyasztás, de még a legoptimistább számításaim szerint is ebből legalább negyed tanknyi benzint (~10liter) alapjáraton füstöltem el... Azóta inkább kaparom a jeget. :blush:

(Ezért van hogy az aláírásomban most durvább átlaga van a Corsának mint a QP-nak...)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.