Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

Sziasztok!

Valaki nem tud segíteni ilyen felni beszerzésében? >>>> http://kepfeltoltes.hu/view/090228/Kadett_...ltoltes.hu_.jpg

14es kellene amire rá megy a 185/60 R14es gumi...azaz pont ilyen mint a képen...mármint méretben ;)

Köszi

Mintha a győrújbaráti bontóban is láttam volna egy ilyennel szerelt kocsit. De hogy kupakja is volt-e az már nem biztos. Ugorj ki és nézd meg.

Link to comment
Megosztás:

Mintha a győrújbaráti bontóban is láttam volna egy ilyennel szerelt kocsit. De hogy kupakja is volt-e az már nem biztos. Ugorj ki és nézd meg.

Okés Köszi! Amugy a bontó merre fele van ott? A sportcsarnokhoz viszonyítva pl....vagy melyik irányból érdemes menni?

Link to comment
Megosztás:

A 82-es felöli bekötőútról érdemes menni. Miután beérsz a faluba, lesz egy benzinkút, ott jobbra be aztán egy elég rossz úton kell menni még párszáz métert, és jobboldalon lesz. Van korábban valami ameriai autó bontó a balon de az nem az. Viszont nincsneek ott egész nap, csak amikor épp nekik is dolguk van. Olyan 5-7 között kint szoktak lenni, de hívd fel őket: 20/928-8887. Meg ha mész esetleg én is kinéznék, akkor írj előtte.

Guni

Link to comment
Megosztás:

Ilyen hirtelen? Mi történt?

Valahogy elfolyt az olajam, és az olajjelző lámpa meg valamiért nem müködött és teljesen megszorult a motor ;) ;) :P

De ha minden igaz a jövöhéten megyek egy "üzemképes kadettért" amit 20.000-ért adnak papírok nélkül. Hátha szerencsém lesz vele. ;)

Link to comment
Megosztás:

Aszkonával mi lesz Gellért ?

nagyon jó kérdés..

eddig ugye úgy gondoltam h totál hengerfejes mert mikor elővettem tavasszal és mentem vele cappucino lett a kiegyenlítőben. tegnap járattam egyhelyben,a ventillátor már kapcsolgatott de a kiegyenlítőben semmi rendellenes nem volt...ezt rohadtul nem értem ;) majd elkezdek vele közlekedni és eldől h szétment e benne valami.

ha lenne rá vevő eladnám, itthon nem hirdettem még, kinti hirdetés meg folyamatban van ;)

de tegnap jó volt nézegetni beleülni stb stb...szép kis autó az ;)

Link to comment
Megosztás:

nagyon jó kérdés..

eddig ugye úgy gondoltam h totál hengerfejes mert mikor elővettem tavasszal és mentem vele cappucino lett a kiegyenlítőben. tegnap járattam egyhelyben,a ventillátor már kapcsolgatott de a kiegyenlítőben semmi rendellenes nem volt...ezt rohadtul nem értem ;) majd elkezdek vele közlekedni és eldől h szétment e benne valami.

ha lenne rá vevő eladnám, itthon nem hirdettem még, kinti hirdetés meg folyamatban van ;)

de tegnap jó volt nézegetni beleülni stb stb...szép kis autó az ;)

Jajj haggyukmá ezt a sírást hogy brühühühühühüüü hengerfejes. veszel bele egy motort és sanyi. Racce sz@rjába is bepattintottunk úgy egyet szombatról vasárnapra pöccröff hogy előtte ki kellett belőle szedni ami benne volt meg az Asciból is a donort. Apropó. Semmi nem kell az Asciból? Mert maholnap elvitetem a méhbe gólyalábastul, füstüvegestül meg minden

Link to comment
Megosztás:

Jajj haggyukmá ezt a sírást hogy brühühühühühüüü hengerfejes. veszel bele egy motort és sanyi. Racce sz@rjába is bepattintottunk úgy egyet szombatról vasárnapra pöccröff hogy előtte ki kellett belőle szedni ami benne volt meg az Asciból is a donort. Apropó. Semmi nem kell az Asciból? Mert maholnap elvitetem a méhbe gólyalábastul, füstüvegestül meg minden

csak a gyárit tenném vissza bele. Sznupi el is vállalta csak elöször tologattam aztán meg lecartam az egészet ;)

semmi nem kell köszi, nem akarok alkatrészeket tárolni....az üveg meg amúgy sem lenne jó ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Megelégeltem a kopogást a (főleg a 4. henger felől hallatszott), állítottam pár fokot az előgyújtáson, aztán gondoltam megnézem, hogy vannak a gyertyák (16 SV motor). Az 1-es hengeren még teljesen tiszta volt, a 4-es meg már tiszta korom. A 2-es, 3-as meg valahol a kettő közötti átmenet. Ez normális? Nem hallottam még olyanról, hogy dúsabb lenne a keverék a 4-es henger felől.. <_< Gyújtókábelek fél éve lettek cserélve. Télen elég nehezen indult, lehet, hogy csak simán beköpte a gyertyákat, de azóta meg lett hajtva már párszor, le kellett volna égnie a koromnak.. Van valami ötletek? Gyertyacsere? Ha igen, milyen típusra? (most Bosch van benn)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Kicsit bepofátlankodok a corsásoktól. Szükségem lenne gyári gsi lemezfelni közepére(Biztosan tudjátok az a 3szög kivágásos). Az van most fenn a corsán, s olyan szép lenne, ha teljes lenne a kép. Ha tudtok valamit, hogy hol tudnék venni, vagy esetleg van vkinek, akkor megegyezhetnénk. Köszi előre is!

Üdv mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kicsit bepofátlankodok a corsásoktól. Szükségem lenne gyári gsi lemezfelni közepére(Biztosan tudjátok az a 3szög kivágásos). Az van most fenn a corsán, s olyan szép lenne, ha teljes lenne a kép. Ha tudtok valamit, hogy hol tudnék venni, vagy esetleg van vkinek, akkor megegyezhetnénk. Köszi előre is!

Üdv mindenkinek!

Szia!

Vaterán láttam már régebben asszem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kicsit bepofátlankodok a corsásoktól. Szükségem lenne gyári gsi lemezfelni közepére(Biztosan tudjátok az a 3szög kivágásos). Az van most fenn a corsán, s olyan szép lenne, ha teljes lenne a kép. Ha tudtok valamit, hogy hol tudnék venni, vagy esetleg van vkinek, akkor megegyezhetnénk. Köszi előre is!

Üdv mindenkinek!

Ezt legközelebb ide pls.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.