Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

BIGhez?

Neem, ő már egyébként is elköltözött Barátiról, meg ez egy szép nagy hivatalos bontó. De már csak holnap megyek mert ma nem lesznek. Viszont ma nagyjából összerakom a belteret uh. ha qmg még mindig jönni akar, akkor lesz hova ülnie. :rolleyes:

Guni

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kadett E 1,3-asom van (89-es), és segitséget kérnék. Van e véletlen valakinek szerelési útmutatója hozzá?

Ha tudnátok segiteni, akkor irjátok meg hol találom, vagy küldjétek a koltecnecam@hotmail.com - ra.

Előre is köszi!

Törölve

Az oldal tiszteletben tartja a szerzői és szomszédos jogokat. Elítéli mindazokat, akik ezeket a jogokat megsértik. A semmilyen formában nem támogatjuk a különféle magyar és idegen nyelvű kiadványok letölthetőségét. Folyamatosan figyeljük és törölni fogjuk honlapunkról az esetleges jogsértésre vonatkozó minden információt.

Gelko

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Kadett E 1988-ashoz keresek hátsó biztonsági övhöz csatot, pontosabban nem csatot, hanem amibe a fém csat belemegy (nem tudom mi a neve). Jobb hátsó és középső ment tönkre.

tudtok segíteni?

Hát nekem van egy felesleges, bár kissé füstszagú. :rolleyes: De egyébként szerintem bármelyik bontóból beszerezhető kb 1000 Ft-ért.

Guni

Link to comment
Megosztás:

Hát nekem van egy felesleges, bár kissé füstszagú. :rolleyes: De egyébként szerintem bármelyik bontóból beszerezhető kb 1000 Ft-ért.

Guni

Hát sajna egerszegi vagyok, és itt egy bontó van csak, de hónapok óta nem bontottak Kadett-et, csak most egyet, abban meg nem volt hátsó biztonsági öv szerelve... :)

A tiéd érdekelne ha ép....

Link to comment
Megosztás:

tud valaki véleményt mondani? de nem csak tippelgetést, szakszeru választ várok, szoval, a kadettomon (C16NZ) jelenleg karburátor van olyan kor alaku levegoszurovel a motor felet, de pont rá pászol az a kissebik izé a szogletes filterrel ami a motor mellé megy, remélem értitek meikre gondolok, ami az ujabb c16nz-ken van, szoval nem e lesz gond ha olyat teszek rá és arra egy sport szurot, mert sok helyen láttam hogy karburátoron csak olyan kor alaku sport szuro volt, szoval nem e lenne nagy gond azzal a megoldással amit én javasoltam

Link to comment
Megosztás:

tud valaki véleményt mondani? de nem csak tippelgetést, szakszeru választ várok, szoval, a kadettomon (C16NZ) jelenleg karburátor van olyan kor alaku levegoszurovel a motor felet, de pont rá pászol az a kissebik izé a szogletes filterrel ami a motor mellé megy, remélem értitek meikre gondolok, ami az ujabb c16nz-ken van, szoval nem e lesz gond ha olyat teszek rá és arra egy sport szurot, mert sok helyen láttam hogy karburátoron csak olyan kor alaku sport szuro volt, szoval nem e lenne nagy gond azzal a megoldással amit én javasoltam

ha szakszerű választ vársz tegyél fel szakszerű kérdést ne csak izézz B)

Link to comment
Megosztás:

tud valaki véleményt mondani? de nem csak tippelgetést, szakszeru választ várok, szoval, a kadettomon (C16NZ) jelenleg karburátor van olyan kor alaku levegoszurovel a motor felet, de pont rá pászol az a kissebik izé a szogletes filterrel ami a motor mellé megy, remélem értitek meikre gondolok, ami az ujabb c16nz-ken van, szoval nem e lesz gond ha olyat teszek rá és arra egy sport szurot, mert sok helyen láttam hogy karburátoron csak olyan kor alaku sport szuro volt, szoval nem e lenne nagy gond azzal a megoldással amit én javasoltam

Tudok, 5.000,- B)

Link to comment
Megosztás:

ha szakszerű választ vársz tegyél fel szakszerű kérdést ne csak izézz B)

szakszeru válasszal azt értettem hogy valaki pontosan meg tudja e mondani mi az elonye annak ha kor alaku filter van rogton a kerburator felet vagy ha ki van vezetve a motor mellé, el nézést hogy nem vagyok profi a szakmában ép ezért kértem választ egy olyantol, de koszonom ugy látom itt nem járok sikerrel

Link to comment
Megosztás:

szakszeru válasszal azt értettem hogy valaki pontosan meg tudja e mondani mi az elonye annak ha kor alaku filter van rogton a kerburator felet vagy ha ki van vezetve a motor mellé, el nézést hogy nem vagyok profi a szakmában ép ezért kértem választ egy olyantol, de koszonom ugy látom itt nem járok sikerrel

Najó segítek. Minden kezdő ezt találja ki hogy sokkal erősebb legyen a kocsija hogy direktszűrőt tesz rá. Ettől persze nem lesz erősebb max csak hiszi.

Itt egy pár sor kisblokkos Kadettmotortuningról: http://kadettklub.hu/extrak.html#1

Link to comment
Megosztás:

koszi a linket sok mindent megtudtam, nem kimondottan tuning a célom, de meg kell hagyni hogy karburátorral jobban megy a járgány mint azelot az egypontos fecskendovel:D, de foleg arra lennék kivancsi mi a kulombség mi jobb a motornak vagy tapasztalok e valami kulombséget majd mert most kor alaku filter van olyan klassikus ilyen mint pld. ezen a kadetton http://www.hasznaltauto.hu/kepek2.auto?hir...partnerkod=2118 de filterboxot kell cserélnem mert ez valamien módon megsérult még az elozo tulaj keze alat és szívja a levegot mindenhol csak ott nem ahol kell, és sikerult nagyon gyorsan nagyon jo áron keriteni egy másféle légszuro boxot komplet csovel egyut olyan mint az ujjab c16nz-n http://img255.imageshack.us/img255/7066/951512fm0.jpg csak nem tudom meik jobb karburátorra vagy hogy az olyat mint az utóbbi képen miert rakják csak befecskendezos autokra

Link to comment
Megosztás:

anyum astráján is ijjen box van mint az utobbi képen.és az nem befecsis hanem karbis.ugyhogy karbisra is rakják..ebböl következöen neked is jo lesz az.csakhát ugye be kell mákolni a lyukak helyét a karbin.(felfogatási pontokat).ha nem stimmelnek a lyukak akkor irány a pince 3 sörrel kis méregetés,majd csinálsz hozzá egy adaptert valami olyan elven mint a kerekek "osztókörmódositó"-ja.sok sikert

Link to comment
Megosztás:

qmg- koszi neked is a választ, kicsit megnyugodtam mert más fórumon olyat is irtak hogy hulyeség nem fog menni meg stb, pászolni fog rá mert nem 3lyukas felfogatásom van mint a pierburg 2e3-asok, hanem nekem más fajta karbi van 2lyukas felfogatással a C16NZ-s beomlore pont rá ult ugy hogy pászolni kellene neki

Link to comment
Megosztás:

viktor senkinek ne higgy el semmit se ;)rá kell probálni .nekem is mondtak sok mindent hogy ez meg az nem jo rá/bele .és valahogy mégis jo lett rá a ford ,a vw,az omega,meg a bmw alkatrészek tömkelege.egy kis fantázia meg kézügyesség ,idö,kitartás és soook sook sör az agymüködés serkentésére .és ha elsöre nem megy akkor probálkozni kell......

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.