Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

a jobbos tükröt felhasználtad ? (astra) vagy sikerült akkor ezekszerint össze szedni a motyókat :) azt a tükröt jól benéztem anno :D

Hát persze.

Annak a tükörlapja van a jobb oldalon a Pistátol kapott tükörlap meg a másikon.

Majd,ha lesz időm akkor megoldom a kábelezést a haverom meg beköti.(mire itt a tavasz)

Link to comment
Megosztás:

Ebből csak gyárit vegyél!

Utánanéztem, Bárdi Autónál bruttó 3000 a Cofle spirál. Bosnyák utcai Opel bontóban 4000 az utángyártott. Gyári GM nincs neki, mert az 3x annyiba kerülne. Van még egy bowden javító cég a Váci úton a Reno udvarban, akik azt mondták hogy kb 3000-ért felújítják a régi spirált, úgy hogy az korrektül meg lesz csinálva. Most akkor melyiket?

Orient-impexnél nem voltam még...

Link to comment
Megosztás:

csak halkan írom ide hogy 1.2 ohv motoros D kadett 3 nyílással , ma érkezett hozám végső céljaként alkatrész utánpótlás nemes célját szolgálni :)

ha valakinek kell valami jelezze mailban vagy priviben !

kb. 2-3 hét és megy kukába a maradék .

van rajta 2 uj téligumi ,jó szélvédő,jó féltengelyek , kicsirozsdás ajtók, új 1.3 D classe hűtő , jó akku , barna üvegek , jó kormánymű,stb. stb.

Link to comment
Megosztás:

Ti perverzióból mentek el ilyen messzire egy darab műanyagért, vagy csak szerettek kirándulni?

Helyesbítek, műanyag + fém. Komplett csomitér ajtóról volt szó. Amúgy Redinek biztos tecceni fog :D :D :)

Csak a szárny miatt, vagy filoxérás a régi?

A komplett ajtót hozzuk el.

Nem akarom megfúrni az eredetit. A mocitetőm sem az eredeti lett morcosítva.

Tesóm megy amugy is teherautóval és így megspóroljuk a postaköltséget meg az esetleges sérüléseket.

Link to comment
Megosztás:

Még meg polírozom aztán lehet,hogy csak a festés segít majd csak rajta. :)

Pedig úgy volt,hogy sértetlen eredeti fényezés.

http://opeltomi.uw.hu/csomi.jpg

Kinek mi az eredeti fényezés. Lehet a kocsival együtt sötétedett neki. Tudtommal 2 fajta fehért gyári szín volt, az egyik a sárgás fehér a másik a kékes fehér. Pont ez a feltünő nálad is. Nekem az előző autómnál ugyanez volt. Elhoztam a gyári fehér gsi mocitetőt és ugyanígy elütött a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.