Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

Albert!

Felraktam a motorháztatő zajvédő burkolatot. :(

Kicsit lógnak a szélei.

Azt fel lehet fogatni valahogy vagy neked is lógott? :P

Sajna nem tudok segíteni. "Nekem" nem lógott. Max az előző előtti tulajnak akit még érdekelt de én pl meg se néztem.

Aszontad vannak patentjaid, azokkal nem lehet feltenni? Mert pont tegnap adományoztam 1kutynak a műanyagokat miután aszontad Neked nem kell.

Link to comment
Megosztás:

Sajna nem tudok segíteni. "Nekem" nem lógott. Max az előző előtti tulajnak akit még érdekelt de én pl meg se néztem.

Aszontad vannak patentjaid, azokkal nem lehet feltenni? Mert pont tegnap adományoztam 1kutynak a műanyagokat miután aszontad Neked nem kell.

De vannak patentok csak ott a szélén pont nincs lyuk.

Na mindegy majd varázsolok valamit. :(

Link to comment
Megosztás:

15ért jó volt. Gumi mér kell rá? Milyen van rajta? 14", vagy 15"?

Hát most épp 13-as lemezen vannak a téligumik.

De már közben vettem rá gumit.

Holnapra fel is lesz szerelve ugyhogy már csak kerékkupakokat kell szerválni.

Amúgy Barum Polaris 2 lesz fent 175/65 R 14-es méretben.

Link to comment
Megosztás:

@Tomi:

Amit a másik fórumon írtam (nem találom hogy melyik topikba, ezért válaszolok itt) az elvileg a kedvezmény nélküli darabár, de ~4000Ft sztem még így sem olcsó a kupakokért, plána ha 15e-ért vetted a négy felnit, most meg ~16e lenne rá a négy kupak...

Na ja.

Majd kifaragom pur habból. :(

A 15-ös Calibra felninek nem ilyen a kupakja?

Link to comment
Megosztás:

Tomi ! de jó rá a cali kupak is ! tuti mert fater vecijén ilyen felni volt és én arról nyúltam le a kupakokat anno a cali 16V felniére !

(kicsit krül nézek kupak ügyben csak plííz idő kell )

Ok köszi! :(

Gregnek is írtam,hogy Angliai bontókban is nézzen körül.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.