Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

szép ülés . ünoka öcsém astrájában is ilyen van nekem kicsit nyomja az oldalam de tart mint atom :lol:

Tényleg jó ez az ülés... Ha egy ilyet tudnék szerezni az enyém helyére (persze ócssóért). Csak az ülésfűtés megléte miatt nem is gondolkoztam eddig a cserén... Pedig a Kadett ülésem nem egy nagy szám, anélkül semmit sem érne!

Link to comment
Megosztás:

Tényleg jó ez az ülés... Ha egy ilyet tudnék szerezni az enyém helyére (persze ócssóért). Csak az ülésfűtés megléte miatt nem is gondolkoztam eddig a cserén... Pedig a Kadett ülésem nem egy nagy szám, anélkül semmit sem érne!

lett vólna ilyen ülésem (eladtam) nagyon szép de nem raktam be mert tényleg nyomta az oldalam :lol: amúgy nagyon tetszik kacérkodtam is a gondolattal de hát a kényelem előrébb valónak tünt . amúgy ez ugyi egy Recaro ülés nem gagyi cucc .

a caliban valahogy szélesebb a dolog :lol:

Link to comment
Megosztás:

jöhet a rács ! semmi gond úgy ahogy megdumcsiztuk :P mejd eladom valakinek :lol:

igen van benne BC. de addig míg nincsen benne a bfecsis moci nem funkconál minden benne . de a számomra lényeg a hőmérő az megy .

ha valakit érdekel esetleg külön eladó is . (ezer évig kerestem)

meg lehet eladó a digit is meg ez az :lol: leolcsósítom a kocsit aztán vigyék .

van benne sok okosság. és a kopó cuccok 80í90% zsír új ! bakker....

a másik autót meg vetem ma . mercedes W134 200D 92"7 havi magyarországi szervízkönyves, gyári fény,makulátlan belső és kasztni stb.

nem egy versenyutó de nekem nem is az a lényeg hogy gyorsulgassak :lol: (azé megy ez ;) )

Link to comment
Megosztás:

gen van benne BC. de addig míg nincsen benne a bfecsis moci nem funkconál minden benne . de a számomra lényeg a hőmérő az megy .

ha valakit érdekel esetleg külön eladó is . (ezer évig kerestem)

meg lehet eladó a digit is meg ez az :lol: leolcsósítom a kocsit aztán vigyék .

Zsolti! Engem érdekelhet! Meg még mindíg hiányom van egy 6 impulzusos sebeségjeladóból... Ha esetleg... Mennyit gondoltál a BC-ért, meg a járulékos cuccaiért?

Link to comment
Megosztás:

jöhet a rács ! semmi gond úgy ahogy megdumcsiztuk :P mejd eladom valakinek :lol:

igen van benne BC. de addig míg nincsen benne a bfecsis moci nem funkconál minden benne . de a számomra lényeg a hőmérő az megy .

ha valakit érdekel esetleg külön eladó is . (ezer évig kerestem)

meg lehet eladó a digit is meg ez az :lol: leolcsósítom a kocsit aztán vigyék .

van benne sok okosság. és a kopó cuccok 80í90% zsír új ! bakker....

a másik autót meg vetem ma . mercedes W134 200D 92"7 havi magyarországi szervízkönyves, gyári fény,makulátlan belső és kasztni stb.

nem egy versenyutó de nekem nem is az a lényeg hogy gyorsulgassak :lol: (azé megy ez ;) )

jó autók a mercik grat !

Link to comment
Megosztás:

leolcsósítom a kocsit aztán vigyék .

van benne sok okosság. és a kopó cuccok 80í90% zsír új ! bakker....

a másik autót meg vetem ma . mercedes W134 200D 92"7 havi magyarországi szervízkönyves, gyári fény,makulátlan belső és kasztni stb.

nem egy versenyutó de nekem nem is az a lényeg hogy gyorsulgassak :lol: (azé megy ez :lol: )

MerciZsolt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.