Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

a hűtőmaszk pl. meg a fehér index .

mennyi volt a maszk átalakítása ? lehet én is megcsináltatnám ... van tarcsiba másik ...

1500-ért csinálta a műanyagos plusz a festés.(az nemtom mennyi volt)

Aztán még rácsot kell bele varázsolni.Nekem műanyag háló Patex pityuval beragasztva. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

el bizony ! nálunk a müanyagos vagy link , vagy hazudik, vagy drága ... :wacko:

és nem beszélve arról hogy elérhetetlen !

(és az asztalosom is link lett)

megköszönném ! :unsure:

Délután írok pű-t :lol:

Valaki nem tud véletlenül képet, vagy fényképet, vagy bármit, hogy az E kadett küszöbében lévő állólemez hátul hogyan kapcsolódik a küszöbhöz??? Vagy hogyan néz ki egyáltalán ez a lemez?? Kombi, Combo érdekelne. Bár valószínűleg nincs lényegi különbség.

Nézd meg ezt a leírásomat a webnaplómban. Van ott pár kép is hátha segít valamit. :lol:

Link to comment
Megosztás:

el bizony ! nálunk a müanyagos vagy link , vagy hazudik, vagy drága ... :lol:

és nem beszélve arról hogy elérhetetlen !

(és az asztalosom is link lett)

megköszönném ! :unsure:

A mohácsi müanyagosokhoz én sem megyek, mert eddig csak rossz tapasztalatom volt velük. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

1.4 hengerenkéntit ha valaki tud eladót ne kíméljen :unsure:

most rakosgatok össze egy c14 nz-t és jó lenne egy ilyen cuccal "éleszteni" aztán be pattintom az E be .

ez a motor 60 e km futott és nincsen szivem eladni aztán így döntöttem hogy jó lesz ez egy ilyen cuccal :wacko:

ritka szépen megyeget .

Link to comment
Megosztás:

1.4 hengerenkéntit ha valaki tud eladót ne kíméljen :unsure:

most rakosgatok össze egy c14 nz-t és jó lenne egy ilyen cuccal "éleszteni" aztán be pattintom az E be .

ez a motor 60 e km futott és nincsen szivem eladni aztán így döntöttem hogy jó lesz ez egy ilyen cuccal :wacko:

ritka szépen megyeget .

Te Zsolti! A központis blokkra csak úgy fel lehet rakni a hengerenkénti befecsit? (gondolom elektronikát vezérlést is cserélsz) Vagy valamit félreértettem?

Link to comment
Megosztás:

köszi Gabi ! :wacko:

nos véleményem szerint lehetne ebből akár valami érdekeset is kihozni , de az akkor sem lenne kimondottan szép mert hát az öszvér dolgok ritkán szépek sajna . az ember úgy van ezzel mint a dobostortával amit oroszkrém tortának álcáztak :lol:

és nem azt vártad mint amit kaptál .

én már a kadetten astra lököstől is sokkot kapok :lol:

akkor inkább valami egyedi dolog ha nagyon muszáj :unsure:

Link to comment
Megosztás:

A tiédre C16SE HF kell és lesz belőle egy 100paci körüli gép,a kpm meg bekaphassa! :unsure:

No igen, ezt tudnám értékelni... Bár ez a c16se nem egy elterjedt motor mi? Vadászni kellene a hengerfejre? Bár Zsolti csak a szivócsonk, kábelköteg és ecu cseréről beszélt, nem hf-ről... Másik oldal: mit szólna ehez a váltó? Az ugye eléggé ki van hegyezve, a c16nz 125Nm-es nyomatéka így is elég közel van az f13-as váltó nyomatékhatárához... Vagy bízni kell a jószerencsében? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.