Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

Te meg hol voltál ennyi ideig? :lol:

Böribe? vagy számüzetésbe? :)

Semmi, csak a szokásos karácsonyi hajsza... de ami nagyobb baj hogy büntibe vagyok a chellonál (már megin'), úgyhogy rendesen visszafogták a gyeplőt a netet illetően, emiatt elég kilátástalan harcot folytatok a fórummal, mert amíg elolvasok egy hozzászólást, addig születik három új... és ez nem is fog megváltozni januárig sajna...

Link to comment
Megosztás:

:) :) :) ez elég ütősre sikeredett!

Most találtam ki. :lol:

Semmi, csak a szokásos karácsonyi hajsza... de ami nagyobb baj hogy büntibe vagyok a chellonál (már megin'), úgyhogy rendesen visszafogták a gyeplőt a netet illetően, emiatt elég kilátástalan harcot folytatok a fórummal, mert amíg elolvasok egy hozzászólást, addig születik három új... és ez nem is fog megváltozni januárig sajna...

Nem baj mi itt leszünk.

Veled van az erő. Küzdj a csellóval és válts gordonkára. :)

Link to comment
Megosztás:

De holnapra megnézem neked pontosan. :) :lol:

6kor kelek, nagyon szeretném, ha akkorra pontosan felvázolnád a listát, a 2ft-ostól a csillagcsavarig mindent.

...............................

Mélykék is, meg teis 76-ot írsz,akkor énis írhatnék Endlos76-ot (1976.11.27.)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Ma lecseréltem az olajat.

Hihetetlen,hogy már 20 ezer km-t mentem vele.

A lényeg az,hogy az előző olajcserekor betöltött 3 literből lett 2,9 liter fáradtolaj.

Nem evett sokat. :lol:

Beraktam a Rekord akkuját a Kadettbe most járok egy picit azzal (pöccre indult vele) aztán 3 hét múlva beteszem a Mantáét i egy picit nehogy tönkremenjen az akkumulátor.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Multkor elindúltam a kocsival még hideg volt a motor.

Hirtelen felment az alapjárat majdnem 3000-ig. Pár másodperc mulva meg visszaállt.

Kicsit később úgy leesett 500 körülire,hogy egy pillanatra az olajnyomás lámpa is megvillant.

Egyből visszaállt normál értékre és azóta még halkabb lett a motor mint azelőtt.(eddig sem volt hangos.)

Jaa ez olajcsere után nemsokkal volt.

Nemtom milehet a dolog mögött. :)

Ötlet? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Multkor elindúltam a kocsival még hideg volt a motor.

Hirtelen felment az alapjárat majdnem 3000-ig. Pár másodperc mulva meg visszaállt.

Kicsit később úgy leesett 500 körülire,hogy egy pillanatra az olajnyomás lámpa is megvillant.

Egyből visszaállt normál értékre és azóta még halkabb lett a motor mint azelőtt.(eddig sem volt hangos.)

Jaa ez olajcsere után nemsokkal volt.

Nemtom milehet a dolog mögött. :)

Ötlet? :lol:

Szentem kakálkodik az autómataszivatód (ha varajetII.-d van), nekem is szokott ilyet csinálni, a bimetál rugó, ami benne van eléggé érdekesen mozog, ha már 20 éves. Persze ez csak tipp, ha ismerném pontotsan, nem lenne vele bajom, már nagyon soxor szedtem szét, de a tököm ki van már vele, az ÍGY CSINÁLD könyv leírása meg nem egyszerű embereknek való, meg nem láthatóak az ábrák rendesen.

Link to comment
Megosztás:

Szentem kakálkodik az autómataszivatód (ha varajetII.-d van), nekem is szokott ilyet csinálni, a bimetál rugó, ami benne van eléggé érdekesen mozog, ha már 20 éves. Persze ez csak tipp, ha ismerném pontotsan, nem lenne vele bajom, már nagyon soxor szedtem szét, de a tököm ki van már vele, az ÍGY CSINÁLD könyv leírása meg nem egyszerű embereknek való, meg nem láthatóak az ábrák rendesen.

Injektoros. (1,4i ) :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.