Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

Sziasztok bajtársak !

Hál Istenek hozzá jutottam egy kadetthez ami 85 ös (az év autója :) ) és nekem baromira tetszik. Szeretnék rajta ezt azt "gyorsítani" de nem tudom hol kezdjem .. Direkt szürő vagy ne ? sport kipufogó vagy az se? Ha adnátok egy két ötletet nekem akkor nagyon hálás lennék. Szeretnék rajta hozni még egy két Le-t létszi segítsetek :)

Szia!

Milyen motoros az autód? :lol:

Link to comment
Megosztás:

miért akar mindenki mocicserét? :lol:

Az 1.3 S nagyon is jó moci... amíg megy (in memoriam evr-542)

Válaszoltál is magadnak. Kár tönkretenni, sok 100 000 forintért, ha 90ből benne van egy NE és garantáltan több Nm, mint ami egy 1.3 szívó ésszerű korlátok között valaha is lesz.

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék rajta hozni még egy két Le-t létszi segítsetek :lol:

Első kérdés, hogy mennyi pénzed van, és hogy havonta mennyit tucc rááldozni, és mennyit álhat az autód szerelve, több módja is van a motortunningnak.

Hát,hogy megtaláljam a kis bizb@szokat amiket ott tartok.

milyen biszbaszokat tartasz a hamutartódban?

Link to comment
Megosztás:

Első kérdés, hogy mennyi pénzed van, és hogy havonta mennyit tucc rááldozni, és mennyit álhat az autód szerelve, több módja is van a motortunningnak.

milyen biszbaszokat tartasz a hamutartódban?

Például tartalék omegagyűrűket Gelkónak az ablaktekerőkarhoz,

tartalék rizsszem izzókat a hamutartóvilágításhoz pl. :lol: .

Tartalék testkábelt a generátorhoz amit még nemvolt kedvem kicserélni.

De holnapra megnézem neked pontosan. :) :)

Link to comment
Megosztás:

...tartalék rizsszem izzókat a hamutartóvilágításhoz pl. :lol: .

Aham. És most azért nem működik a hamutartód világítása, mert a hozzá való tartalékizzókat a hamutartóban tartod, és most hamutartóvilágítás híján nem találod őket. :) 22-es csapdája wazz... Próbáltad esetleg fényes nappal kicserélni az izzót? :)

Link to comment
Megosztás:

Aham. És most azért nem működik a hamutartód világítása, mert a hozzá való tartalékizzókat a hamutartóban tartod, és most hamutartóvilágítás híján nem találod őket. :) 22-es csapdája wazz... Próbáltad esetleg fényes nappal kicserélni az izzót? :)

Nem is próbáltam kicserélni mert nem nyitogatom sürün.

Csak a multkor véletlenül észrevettem,hogy nem működik.

Te meg hol voltál ennyi ideig? :lol:

Böribe? vagy számüzetésbe? :)

Eltüntél mint taposott GSI-ből a lóerők. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.