Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

ide még úgyesem írtam a Sárgáról sürűn uh gondoltam beírom a helyzetjelentést ide:

Tengap kiszedtem(egymásik c20xe-ből) és beraktuk Subival a kábelköteget, eccerűbben ment mint hittem, és Subi aláhajtogatta vadiúj fékcsöveket a Sárgának........futómű már múlt héten alá került(ezt sztem már említettem)de hátulja nem ül eléggé,ezen majd segítünk persze :unsure:

jah még installáltam a fütésmocit meg a fűtéskonzolt illeve az ablaktörlő mechanikát.

CSak egy kicsit haladnának gyorsabban a dologok már boldog lennék :blink: ;) ;)

hátra van:

-a vez.csere

-moci

-váltó

-féltengelyek

-műszerfal

-két elsőablak

-Qva sok apróság(kp.zár mocik bekötése hátsó ajtó nyithatóvá tételestb.........)

Link to comment
Megosztás:

Ma ismét haladt a Sárga:

Belekerült a műszerfal működik is minden ahogy kell.......

tovább benn van már az állítható kormányoszlop illetve a szervós kormánymű........

Vezérléscsaere aztán megy bele a moci és........még mindig 1000 dolog van.............

DE KÉSZ LESZ ECCER :unsure: :blink: ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma ismét haladt a Sárga:

Belekerült a műszerfal működik is minden ahogy kell.......

tovább benn van már az állítható kormányoszlop illetve a szervós kormánymű........

Vezérléscsaere aztán megy bele a moci és........még mindig 1000 dolog van.............

DE KÉSZ LESZ ECCER :blink: ;) ;)

Karácsonyi meglepi... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ma ismét haladt a Sárga:

Belekerült a műszerfal működik is minden ahogy kell.......

tovább benn van már az állítható kormányoszlop illetve a szervós kormánymű........

Vezérléscsaere aztán megy bele a moci és........még mindig 1000 dolog van.............

DE KÉSZ LESZ ECCER :blink: ;) ;)

miért lett cserés a műszerfal ? vagy most mi is a teljes projekt ? :unsure:

Link to comment
Megosztás:

miért lett cserés a műszerfal ? vagy most mi is a teljes projekt ? :unsure:

Az én régi műszerfalam egy két helyen ki volt égetve meg kopottabb volt mint ami most belekerült, de maradt kadett műszfal.........

Mi a projekt????? hát kB minden ki lett cserélve(mindenminden)

Majd úgyis meglássjátok' :blink: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok bajtársak !

Hál Istenek hozzá jutottam egy kadetthez ami 85 ös (az év autója :lol: ) és nekem baromira tetszik. Szeretnék rajta ezt azt "gyorsítani" de nem tudom hol kezdjem .. Direkt szürő vagy ne ? sport kipufogó vagy az se? Ha adnátok egy két ötletet nekem akkor nagyon hálás lennék. Szeretnék rajta hozni még egy két Le-t létszi segítsetek :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.