Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

FBalázs:

te már kadettes vagy, én pedig a mostanság történt/történő eseményeket említettem ;-)

többiek:

a piros lesz és kész

erre van keret, ez legalább jó is, úgyhogy nem tervezem, hogy eladom, csak egy kicsit rendberakom :(

mellesleg nem tud valaki egy szép tetőkárpitot? és kockás oldalkárpitot? ezek érdekelnének :D

Link to comment
Megosztás:

...mellesleg nem tud valaki egy szép tetőkárpitot?

Hát nem lesz egyszerű olyat vadásznod. Én mikor kerestem anno az enyémbe, tele volt a bontó sibedás tetőkárpitokkal, de olyant legalább fél évig tartott mire találtam aminek nincsen kivágva a közepe. Amúgy asszem 10E körüli áron kinálgatják őket bontókban, állapottól függetlenül. Többnyire koszosak, nem szakadtak, de nem egyszerű úgy kitisztítani, hogy ne váljon el a szövet attól a vékony papírtól amire rá van ragasztva. Mert ha elválik, akkor az életben nem ragasztod úgy vissza hogy az ott is maradjon.

Link to comment
Megosztás:

hát...

ebben van tetőablak :D

csak kívülről le van ragasztva :(

bár most ez a divat :arrow: az üvegtetők nem nyithatók :D :D :D

jaja..

sz@pjon is le az a gyökér, aki kitalálta, hogy a GTC Astra csak panoráma tetővel rendelhető, normális tetőablakkal nem :evil:

Bár egyenlőre nem is szállítható ez a modell (sem)

Meg az a másik is, aki ezt a kereskedésben nem tudta...

Link to comment
Megosztás:

:( Hello! :D

A minap megütötte a fülem egy infó a biodízel-magoldásokról.

Akinek van tapasztalata illetve hozzászólni valója kérem irjon.

Konkrétan egy üzemanyag-előmelegítő rendszer érdekelne:

-milyen megoldások léteznek

-jó és rossz tapasztalatok

Köszi az infókat.

-gabiqa- :idea:

Link to comment
Megosztás:

vedd fel a kapcsolatot a narancssárga astrás Balázskával... Ő is ilyenben gondolkozik.

Azt hiszem ott tart a fejlesztés, hogy a Merci adagolót akarják beépíteni az 17TD motorhoz, illetve az étolajat 10% benzinnel kell keverni.

Ha jól tudom azt is megérdeklődték, melyik cég foglalkozik az éttermi fáradtolajak elszállításával, de ők nem szolgálnak ki "autósokat"... :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.