Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok! C14NZ-s (vagy X14NZ) F Astrában hol találom a visszacsapó szeleped ami a benzinnyomás megtartásáért felel leállítás után? Az AC-ben vagy a karbi eldalán levő nyomásszabályjó szelep felel ezért? Hidegen csak 4-5 tekerésre indul. Hiába termeltetem fel a nyomást előtte, akkor is. Nem tartja meg. Help

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! C14NZ-s (vagy X14NZ) F Astrában hol találom a visszacsapó szeleped ami a benzinnyomás megtartásáért felel leállítás után? Az AC-ben vagy a karbi oldalán levő nyomásszabályzó szelep felel ezért? Hidegen csak 4-5 tekerésre indul. Hiába termeltetem fel a nyomást előtte, akkor is. Nem tartja meg. Help

Az AC-pumpában van, de sztem nem sok az a 4-5, ilyen hidegebb időben a központi injektoros (nem karbis) autók általában így indulnak, mivel a hosszú szívótorokban lecsapódik az elporlasztott benzin (ez a gond az etanollal is, emiatt nem műxik rendesen központisoknál).

Link to comment
Megosztás:

Az AC-pumpában van, de sztem nem sok az a 4-5, ilyen hidegebb időben a központi injektoros (nem karbis) autók általában így indulnak, mivel a hosszú szívótorokban lecsapódik az elporlasztott benzin (ez a gond az etanollal is, emiatt nem műxik rendesen központisoknál).

Már bocsánat, de szerintem egyáltalán nincs benne visszacsapó szelep, csak az SE-ben van, ezért is teker gyujtásra a pumpa, az SE-nél meg ezért nem. Meg én nem találtam kettőben sem. :lol: 4-5 másodperc alatt nekem is elindul még etanollal keverve is.

Link to comment
Megosztás:

Legalábbis ne a jászberényi Ford szervizben, ahol az olajat se teszik bele és az olajszűrőt csak kifényesítik. :lol:

Itt tanulod a szakmát ugye?

Vmennyi olajat beleteszünk pl. 5 liter helyett 3litert igen :) és olajszürö fényesités csak néha néha

Igen itt tanulom, amúgy jó hely :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az AC-pumpában van, de sztem nem sok az a 4-5, ilyen hidegebb időben a központi injektoros (nem karbis) autók általában így indulnak, mivel a hosszú szívótorokban lecsapódik az elporlasztott benzin (ez a gond az etanollal is, emiatt nem műxik rendesen központisoknál).

Az a baj h. ez meleg időben is ilyen, meg mostanban torpan kicsit extrémebb gázadásra. Benyaszűrő, gyertya új. Kábelek jók.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Segítséget kérnék hibakód olvasásban.

96-os 1,4-es 16v.

A villogás: 10,4,10,10 10,4,10,10 10,4,10,10 1,4,1,10 1,4,1,10 1,4,1,10 1,4,1,10 1,4,1,10 1,4,1,10 10,4,10,10 stb.

Szóval ezt hogy is kell értelmezni?

Válaszotokat előre is köszönöm. Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Segítséget kérnék hibakód olvasásban.

96-os 1,4-es 16v.

A villogás: 10,4,10,10 10,4,10,10 10,4,10,10 1,4,1,10 1,4,1,10 1,4,1,10 1,4,1,10 1,4,1,10 1,4,1,10 10,4,10,10 stb.

Szóval ezt hogy is kell értelmezni?

Válaszotokat előre is köszönöm. Üdv.

0400 és 1410 kódok. Első az EGR szelep probléma a második pedig a szekunder levegőpumpa (relé?).

Link to comment
Megosztás:

A szekunder levegőpumpa (relé?). az mi, holvan és mire jó? :lol:

A relében nem vagyok biztos, bár egy angol oldalon azt írja. Gondolom az kapcsolgatja a szekunder levegőkompresszor motort... :lol: Nem szoktál hallani erősen fütyülő hangot, mikor beindítod a motort hidegen?

Link to comment
Megosztás:

A relében nem vagyok biztos, bár egy angol oldalon azt írja. Gondolom az kapcsolgatja a szekunder levegőkompresszor motort... :lol: Nem szoktál hallani erősen fütyülő hangot, mikor beindítod a motort hidegen?

Az az igazság, hogy 4 napja egy másik motor került a gépezetbe, így még elég sok hang új. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az az igazság, hogy 4 napja egy másik motor került a gépezetbe, így még elég sok hang új. :D

Ki kell deríteni, hogy működik-e. :lol: Úgy tudom, hogy az akkumulátor alatt található a kis motor, ami a kompresszor funkciót hivatott ellátni. Abból megy egy cső a katalizátorba. :lol: Ja a motor kipufogó felőli oldalán van egy kis kupak, amiből egy cső megy a kompresszorhoz. :)

Milyen motor is került bele? X14XE, X16XEL?

Link to comment
Megosztás:

Ki kell deríteni, hogy működik-e. :lol: Úgy tudom, hogy az akkumulátor alatt található a kis motor, ami a kompresszor funkciót hivatott ellátni. Abból megy egy cső a katalizátorba. :) Ja a motor kipufogó felőli oldalán van egy kis kupak, amiből egy cső megy a kompresszorhoz. :D

Igen , ha arról a "kis kupakról" lehúzom a vékony csövet, akkor az akku alatti motor elhallgat, egyébként 2-3 perccel indítás után magától elhallgat.

Tehát akkor ennek a reléje a "1410"? :lol:

x14xe. Ugyanaz a tipus ami előtte volt benne.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne hogy most akarok venni uj légszűrőt csak van egy csomó fajta és nekem a mérete kellene hogy mekkor is kell pontosan. X16XEL a motor szám

Ha boltban veszed akkor az évjárat, motorkód alapján tudni fogják milyen kell bele, ha netről rendelsz akkor meg ezek alapján ki tudod választani. De keress rá itt a kocsidra, ott vannak a méretek:Klikk!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.