Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

nincsen ezért nem tudok fsz-ról írni ezért gondolok az agr kiiktatására hogy ez segíthet vagy nem nem tudom

1 tank=325 km az azt jelenit: 15 L/100Km :lol: ez simán a duplája, sőt több a normálisnak, nem csak EGR gondod van ott szerintem (sajnos :lol:) )

Milyen motorkódu autód van? mennyi km? milyen évjárat? caravan?

Link to comment
Megosztás:

sziasztok kérdésem

szerintetek miért van az hogy 5-10 km után pörög a motor az astrámban mondjuk ez nem téli jelenség inkább ez már

régebbi pl nyáron is mondhanti 1 tank=325 km

hogyan gondolod/érted azt, hogy pörög, ha üresben mész, kikuplungolsz... akkor pörög, bőg fel? Vagy egyéb esetben is van gond vele?

Mennyit mész vele a fridzsiderben? Azért kérdem mert én most igen sok rövid vezetéssel is olyan 8,6 literre hoztam a formát....(és közben volt több üresben járatás, bőgetés ....főleg az egy hónap nem használat után!)

Link to comment
Megosztás:

hogyan gondolod/érted azt, hogy pörög, ha üresben mész, kikuplungolsz... akkor pörög, bőg fel? Vagy egyéb esetben is van gond vele?

Mennyit mész vele a fridzsiderben? Azért kérdem mert én most igen sok rövid vezetéssel is olyan 8,6 literre hoztam a formát....(és közben volt több üresben járatás, bőgetés ....főleg az egy hónap nem használat után!)

nem bőg csak pörög olyan mintha nehezen akarni fel melegedni és úgy gondolom hogy a fogyasztást beszéljük a fogyasztás topikban :lol:

Link to comment
Megosztás:

valaki árulja el nekem, hogy mi okozhatja, hogy tiszta olajos a hűtővizem. Mikor ma letekertem a tartály kupakját majdnem elájultam. kb 1cm vastagon áll benne a fekete olaj.

Novemberben cseréltem rajta hengerfejtömítést. Mind a 3 hengernél gátrepedéses, de bemérettem egy szakival aki azt mondta, hogy bőven elmegy még vele.

Meg, ha annyira átrepedne a gát akkor az lenne, hogy forralja a vizet meg összedolgozik a két szelep. Ott nem tud belemenni az olaj a hűtővízbe....

Valaki homályosítson már fel kérem!

Link to comment
Megosztás:

valaki árulja el nekem, hogy mi okozhatja, hogy tiszta olajos a hűtővizem. Mikor ma letekertem a tartály kupakját majdnem elájultam. kb 1cm vastagon áll benne a fekete olaj.

Novemberben cseréltem rajta hengerfejtömítést. Mind a 3 hengernél gátrepedéses, de bemérettem egy szakival aki azt mondta, hogy bőven elmegy még vele.

Meg, ha annyira átrepedne a gát akkor az lenne, hogy forralja a vizet meg összedolgozik a két szelep. Ott nem tud belemenni az olaj a hűtővízbe....

Valaki homályosítson már fel kérem!

Egyértelműen összedolgozik a vízkörrel az olajos részleg...

Gátrepedéses, és elmegy még bőven??? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

oké

megnéztem kibogarásztam és kijött a 13 -as kód ami Lambda szonda – nincs feszültségváltozás ilyenkor mi a helyzet

lövésem nincsen mert még azt sem tudom hogy hol van

Nem ezt pofázom már régóta?

Csere!

Vagy gyári vagy Bosch!Mást ne!

Vétel helye autósbolt!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.