Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Érdekes, nekem álló helyzetben 6000-t épphogy eléri, mozgás közben meg 5500rpm a max, ha épp az ECU is úgy akarja. Epk C20NE-je meg 6500-ig engedi. Mitől vannak a különbségek?

EPK nak 2.0ás

menet közben kevesebbet enged pörögni?

ezt eddig nem is tudtam.

Link to comment
Megosztás:

Nem mindenki olyan nyugdijas mint MI! ;) :lol: :lol:

a ti nevetek még passzol is :lol:

sokszor keverem a két nevet, kell a kép is tudjam ki kicsoda :)

hát néha néha, szoktam azonos kategóriájú kocsikkal versenyezgetni... olyankor fentebb megy 4500nál tuti.

de miért nem merted Invi?

gyárilag 6 ezernél van a tiltás, az opelról pedig tudjuk, hogy hagy bőven tartalékot a mociban :(

Link to comment
Megosztás:

Igazad lehet. ;) Bár 21 évesen nyugdíjasnak lenni fura. :lol:

majdnem azt írtam, hogy fiatal versenyzősuhanc vagyok hozzátok képest, de ezekszerint nem :lol:

ja hétvégén beálltama gariba, és túráztattam helyben

néztem a hangját stb, és tiltás előtt egész sportos hangja van.

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁÁ én csak amolyan idióta gyerek vagyok....ellenben a velem hasonló korú bojrészerekkel, nem akarom tönkretenni az autómat. :lol:

mint én? :lol:

am szerintem semmi baja se lesz ha megnézed hol is a vége ;)

bár sok értelme nincs ez tény :lol:

Link to comment
Megosztás:

Óra szerinti 100-nál? Olyan 2700 körül, valódi száznál (az óra ilyenkor 115-öt mutat nálam) 3000-et pörög, 175/70R13 gumival.

15%-ot csal? Holnap megpróbálom bemérni a sajátom.

Bár ilyen gyenge motornál ez igen hosszú áttétel. (6000-nél 200km/h ;) )

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁÁ én csak amolyan idióta gyerek vagyok....ellenben a velem hasonló korú bojrészerekkel, nem akarom tönkretenni az autómat. ;)

Hát szvsz ha ehgszer-kétszer befigyel egy tiltás attól még nem gyilkolom a motort, mert pont az a lényege, hogy ne lehessen széthajtani. Szerintem nagyobb kárt okoz, ha valaki hidegen tolja neki ezerrel, vagy akár télen szar termosztáttal megy. Egy rövid pár másodperces dadogás nem hiszem hogy káros a motorra nézve.

Link to comment
Megosztás:

Hát szvsz ha ehgszer-kétszer befigyel egy tiltás attól még nem gyilkolom a motort, mert pont az a lényege, hogy ne lehessen széthajtani. Szerintem nagyobb kárt okoz, ha valaki hidegen tolja neki ezerrel, vagy akár télen szar termosztáttal megy. Egy rövid pár másodperces dadogás nem hiszem hogy káros a motorra nézve.

De hiába nyomod tiltásig ott már nincs se erő se nyomaték. A max nyomaték ott van 2800-nál. ;)

Link to comment
Megosztás:

De hiába nyomod tiltásig ott már nincs se erő se nyomaték. A max nyomaték ott van 2800-nál. :lol:

de ez elég kevés. és a teljesítmény maximumot használjuk ennél a kis mocinál ;)

előzni is visszaváltunk, nem pedig nyomatékból megyünk.

én azt vettem észre, ha kihúzatom, akkor jobban megy mintha nyomatékból menne.

Link to comment
Megosztás:

de ez elég kevés. és a teljesítmény maximumot használjuk ennél a kis mocinál ;)

előzni is visszaváltunk, nem pedig nyomatékból megyünk.

én azt vettem észre, ha kihúzatom, akkor jobban megy mintha nyomatékból menne.

Én szeretek nyomatékból menni. És nem érzem, hogy nagy fordulaton erősebb volna.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.