Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Igen, csak a belevaló gyertyák között vannak különböző márkák. De ha NGK a gyári akkor azt veszek.

Az alvázszám bogarászás meg most így hirtelen magas. Majd holnap megnézem mit tudok kideríteni belőle, mert már nincs kedvem a hidegben az alvázszámot kajtatni. :) Köszi a segítséget. :D

Hidegben? A forgalmiban is benne van :huh:

Link to comment
Megosztás:

miért volt akkor szétszedve?

de valami neked is volt vele nem?

Valami volt. Összetörtem. Azzal a lendülettel elindult egy full full full full full felújítás. Kasztni, fényezés kész. Motor futómű van hátra. :D DióhéJban. :huh:

Szerkesztve, csak azé me esspézoli beszót. :)

Link to comment
Megosztás:

Valami volt. Összetörtem. Azzal a lendülettel elindult egy full full full full full felújítás. Kasztni, fényezés kész. Motor futómű van hátra. :D DióhéJban. :huh:

Szerkesztve, csak azé me esspézoli beszót. :D

jaa hát sajnálatos ok a felújításra de sok sikert hozzá :)

Link to comment
Megosztás:

ÚÚÚ. :huh: Én kérek elnézést.

Hengerátmérő = D

Lökethossz = L

Lökettérfogat = ((Dnégyzet * PI) / 4) * L

FHP= felső holtpont

AHP= alsó holtpont

Káros tér = a dugattyú FHP helyzetében a dugattyú felett maradó tér, természetesen zárt szelepekkel

:) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ha az nincs rajta, akkor az tuti nem is megy :huh: gondolom most esett le neki, nem volt eddig ilyen :)

Kép szerint erősen le volt szigetelve a vége ergó, egy használaton kívüli kábel. Lehet, hogy egy törött vezeték, amit nehezebb volt kioperálni mint leszigetelni, főleg ha eladásra készült.... :D

Link to comment
Megosztás:

Kép szerint erősen le volt szigetelve a vége ergó, egy használaton kívüli kábel. Lehet, hogy egy törött vezeték, amit nehezebb volt kioperálni mint leszigetelni, főleg ha eladásra készült.... :huh:

Igen. Valamint mondta is, hogy semmi problémát nem érzett, indul a kocsi rendesen, töltés van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.