Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Nekem egy 94-es 1.6 os 16v astrám van ami nyáron jól működik de amint bejön a hideg így most is rángat,erőtlen,leállogat,egyenletlen az alapjárata és mindezek ellenére hibát nem jelez.A következők már cserélve:gyertya,vízhőfok jeladó,termosztát,levegő szűrő,üzemanyag szűrő,lambda szonda.AGR-szelep lezárva,fojtószelep kitisztítva.A 3. és 4. hengernél kormolgatja a gyertyát,gyújtókábel kimérve jó,kompresszió jó.Azt szeretném megkérdezni,hogy mi okozhatja ezt a hibát(injektor,hidrotőke...)?A segítséget előre is köszönöm!

Lambda szonda mérést még megejtenék rajta!

Az 1.6 16V van valahol a szívó oldalon gumicsövezés?Mert nekem az volt elrepedve az X14XE-en és ott szívott falsot,plusz az alapjárati motor tengelye kopott volt és lötyögött már--->csere.

Link to comment
Megosztás:

Elég nagy hanggal van az a kis tőke, mert simán elnyomta a motorzajt. Erről J0hnny tudna nyilatkozni mert teflonyon keresztül hallotta. Hallottam hogy az Ő fülét is bántja a kopogás ;)

Egy másik jelenség szúrt szemet. az elosztóban a jeladó tengely irányban mozog Kb. 5-6 millimétert. Ez nooormááális?

Tanusítom!Iszonyat hangja volt! B)

Viszont a jeladó mozgása tuti nem egészséges jelenség.

Ui:most értem haza melóból,majd hívlak holnap ha tudok menni!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nekem egy 94-es 1.6 os 16v astrám van ami nyáron jól működik de amint bejön a hideg így most is rángat,erőtlen,leállogat,egyenletlen az alapjárata és mindezek ellenére hibát nem jelez.A következők már cserélve:gyertya,vízhőfok jeladó,termosztát,levegő szűrő,üzemanyag szűrő,lambda szonda.AGR-szelep lezárva,fojtószelep kitisztítva.A 3. és 4. hengernél kormolgatja a gyertyát,gyújtókábel kimérve jó,kompresszió jó.Azt szeretném megkérdezni,hogy mi okozhatja ezt a hibát(injektor,hidrotőke...)?A segítséget előre is köszönöm!

Központis, vagy hengerenkénti injektoros? Rotor, elosztófedél nem lett megnézve? Alapjárati motor?

Link to comment
Megosztás:

az astrám 8szelepes mototkod c14nz 1993 évj

60lovas ki lett cserélve rajta termosztát,hőfok mérő,gyergyák,és semmi változás ugyan úgy dadog,néha leáll,néha felpörög,van amikor semmibaja,+magasabb a fogyasztás kb 8l

valaki segítsen mert az idegeimre megy Köszi

Mikor cseréltél utoljára üza szűrőt?

Esetleg még az alapjárati is rakoncátlankodhat.

Link to comment
Megosztás:

az astrám 8szelepes mototkod c14nz 1993 évj

60lovas ki lett cserélve rajta termosztát,hőfok mérő,gyergyák,és semmi változás ugyan úgy dadog,néha leáll,néha felpörög,van amikor semmibaja,+magasabb a fogyasztás kb 8l

valaki segítsen mert az idegeimre megy Köszi

Olyan sok lehetséges hiba lehet hogy még...

Nem tudod valamihez kötni a rendetlenkedést? Gyorsítás, alapjárat, motorfék, hideg, meleg, váltás, fékezés, stb...

Link to comment
Megosztás:

a benya szűrő is kivan cserélve.

mikor nyomom a gázt akkor nem csinálja míg az autó gyorsul de ahogy egyenletesen megyek vele már megint dadog

ha nemnyomom a gázt motorféknél nagyokat ránt az autó,hideg meleg motor nem befolyásolja, viszont mikor nagyon hideg az idő volt akkor nem csinálta -10

Link to comment
Megosztás:

a benya szűrő is kivan cserélve.

mikor nyomom a gázt akkor nem csinálja míg az autó gyorsul de ahogy egyenletesen megyek vele már megint dadog

ha nemnyomom a gázt motorféknél nagyokat ránt az autó,hideg meleg motor nem befolyásolja, viszont mikor nagyon hideg az idő volt akkor nem csinálta -10

Levegőt kap rendesen? B)

Link to comment
Megosztás:

Nekem egy 94-es 1.6 os 16v astrám van ami nyáron jól működik de amint bejön a hideg így most is rángat,erőtlen,leállogat,egyenletlen az alapjárata és mindezek ellenére hibát nem jelez.A következők már cserélve:gyertya,vízhőfok jeladó,termosztát,levegő szűrő,üzemanyag szűrő,lambda szonda.AGR-szelep lezárva,fojtószelep kitisztítva.A 3. és 4. hengernél kormolgatja a gyertyát,gyújtókábel kimérve jó,kompresszió jó.Azt szeretném megkérdezni,hogy mi okozhatja ezt a hibát(injektor,hidrotőke...)?A segítséget előre is köszönöm!

Lambda gyári lett beletéve? Mert ha nem, akkor az még lehet gond. Illetve fals levegő is. De a gyújtókábeleket is hiába

mérted jónak (2-10K kell lennie), attól még lehet rossz a szigetelése, és áthúzhat. Meg még ezer dolog B)

az astrám 8szelepes mototkod c14nz 1993 évj

60lovas ki lett cserélve rajta termosztát,hőfok mérő,gyergyák,és semmi változás ugyan úgy dadog,néha leáll,néha felpörög,van amikor semmibaja,+magasabb a fogyasztás kb 8l

valaki segítsen mert az idegeimre megy Köszi

lambdaszonda a gyanúm... illetve fals levegőt is kellene nézni.

Link to comment
Megosztás:

Olyan sok lehetséges hiba lehet hogy még...

Nem tudod valamihez kötni a rendetlenkedést? Gyorsítás, alapjárat, motorfék, hideg, meleg, váltás, fékezés, stb...

a benya szűrő is kivan cserélve.

mikor nyomom a gázt akkor nem csinálja míg az autó gyorsul de ahogy egyenletesen megyek vele már megint dadog

ha nemnyomom a gázt motorféknél nagyokat ránt az autó,hideg meleg motor nem befolyásolja, viszont mikor nagyon hideg az idő volt akkor nem csinálta -10

Link to comment
Megosztás:

Lambda gyári lett beletéve? Mert ha nem, akkor az még lehet gond. Illetve fals levegő is. De a gyújtókábeleket is hiába

mérted jónak (2-10K kell lennie), attól még lehet rossz a szigetelése, és áthúzhat. Meg még ezer dolog B)

lambdaszonda a gyanúm... illetve fals levegőt is kellene nézni.

és a lambda szondán valamit tudok mérni:ellenállás stb.

Link to comment
Megosztás:

mikor nyomom a gázt akkor nem csinálja míg az autó gyorsul de ahogy egyenletesen megyek vele már megint dadog

ha nemnyomom a gázt motorféknél nagyokat ránt az autó,hideg meleg motor nem befolyásolja, viszont mikor nagyon hideg az idő volt akkor nem csinálta -10

Nézd meg a fals levegőt, keress bármilyen kirepedt lyukas csövet vagy lecsúszottat.

Link to comment
Megosztás:

kiolvastam a compjutert és a fojtoselep potenciométer feszültsége kicsi+alamdaszondát villogta ki

Akkor ezekkel kéne kezdeni B)

Potit szerintem nézhetsz bontóból, azok azért nem szoktak sűrűn tönkremenni.

Lambdából pedig csak szigorúan gyári GM-est.

(potinál mondjuk először nem ártana megnézni a csatlakozóját, nem-e az kehés ;) )

Link to comment
Megosztás:

Akkor ezekkel kéne kezdeni B)

Potit szerintem nézhetsz bontóból, azok azért nem szoktak sűrűn tönkremenni.

Lambdából pedig csak szigorúan gyári GM-est.

(potinál mondjuk először nem ártana megnézni a csatlakozóját, nem-e az kehés ;) )

hol van a csatlakozó az az amelyik ha leveszem a központi injektor tetejét és ott látom fenn atetején

Link to comment
Megosztás:

a benya szűrő is kivan cserélve.

mikor nyomom a gázt akkor nem csinálja míg az autó gyorsul de ahogy egyenletesen megyek vele már megint dadog

ha nemnyomom a gázt motorféknél nagyokat ránt az autó,hideg meleg motor nem befolyásolja, viszont mikor nagyon hideg az idő volt akkor nem csinálta -10

Ilyesmi gondom nekem is volt. És a holtpontleladó az ékszíjtárcsánál a főtengejnél volt a hibás. De csak takaritani kellett mert nagyon koszos volt, ilyen olajsár volt rajta. megtakaritottam és azóta egy rántásom se volt. Előtte pedig olyanokat rántott azhittem a motor kiszakad, főleg kis fordulaton. Nemtudom neked van-e ilyen, és hogy ott van-e neked is, de nézd meg hátha

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.